Steam kış indirimlerine 12 gün kaldı

Hocam şu an almayı düşünmüyorum. İndirimlerde Steam fiyatı düşünce orada daha düşük fiyata düşer diye tahmin ediyorum.
Daha önce 2 kere %25 indirim görmüş. God of War 6. ayında %20 indirim görmüştü. Ya yine %25 görür ya da %50 görür diye düşünüyorum.

Dying Light 2 almayı istiyordum ama para yok. :(

Geçen ay Valhalla ve RDR2 aldım. Keşke taksitle falan alabilsek eskiden Hepsiburada'dan Steam kodunu taksitli alıyordum.

Dying Light 2 almayı istiyordum ama para yok. :(

Geçen ay Valhalla ve RDR2 aldım.
%50 indirimle 194 TL'ye kadar düşmüştü Dying Light 2. Bütçenizi bilmiyorum fakat zorlarsanız o bütçeye çıkarsınız diye düşünüyorum. RDR2 ve Valhalla zaten indirimde 100TL'nin altına iniyor.

Sonbahar indirimlerinde yaptığım gibi yine hatırlatma yapmak amacıyla açtığım bir konu. İndirimlerin başlamasına 12 gün kaldı. Cüzdanlarınız hazır mı? Bu iyi fiyat göreceğimiz son indirim olabilir.

Not: Long Dark yapımcısı oyuna kış indirimlerinden sonra zam geleceğini söylemişti eğer türü seviyorsanız o oyunu kaçırmayın.
Ets 2 kaç olurki

Daha önce 2 kere %25 indirim görmüş. God of War 6. ayında %20 indirim görmüştü. Ya yine %25 görür ya da %50 görür diye düşünüyorum.

Ağustos da çıktı ve kasım'da 3 ay içinde %25 gördü hocam %50 almasa bile %35 alır diye düşünüyorum. GoW fiyatı çok düşmezken Spider-Man 3.ayında düştü yani %50 ile veya kupon ile 250 veya altına alınabiliceğini düşünüyorum ben.

ETS 2 kaç olurki

Her zaman ki gibi 37 TL'ye düşer diye tahmin ediyorum.

Ağustos da çıktı ve kasım'da 3 ay içinde %25 gördü hocam %50 almasa bile %35 alır diye düşünüyorum. GoW fiyatı çok düşmezken Spider-Man 3.ayında düştü yani %50 ile veya kupon ile 250 veya altına alınabiliceğini düşünüyorum ben.

Her zaman ki gibi 37 TL'ye düşer diye tahmin ediyorum
zamanında almadım ucuza şimdi indirim için neler yapıyorum.

%50 indirimle 194 TL'ye kadar düşmüştü Dying Light 2. Bütçenizi bilmiyorum fakat zorlarsanız o bütçeye çıkarsınız diye düşünüyorum. RDR2 ve Valhalla zaten indirimde 100TL'nin altına iniyor.

Hocam önce ki ay aldığım oyunlardan dolayı bu ay sıkışığım aileden falan da para isteyemiyorum işsizim falan işte...

Zaten alsam da oynayacak sistem yok. Yatırım amaçlı topluyorum :D

Geri
Yukarı