Çözüldü Steam kısayolları masaüstüne gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Uranhay

Kilopat
Süper Moderatör
Yer
Türkiye
Steam'da oyunlarım masaüstüne gelmiyor. 2 oyun indirdim masaüstüne gelmedi ve sağ tık yapıp masaüstüne kısayol oluştur seçeneğine tıkladım ve "zaten kısayol var. " Gibi bir uyarı aldım. Bu ne oluyor? Nasıl düzeltirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
C:\Users\Kullanıcıadınız\Desktop bölümünde kısayollar gözüküyor mu? Burada gözüküyorsa silip tekrar oluşturmayı dener misiniz?
Sırf bu yüzden format attım yine düzelmedi sanırım steam'in yeni bir güncellemesini bekleyeceğiz.
C:\Users\Kullanıcıadınız\Desktop bölümünde kısayollar gözüküyor mu? Burada gözüküyorsa silip tekrar oluşturmayı dener misiniz?
Maalesef :( Aynı sorun bende de var bırak oyunun kısayollarını Steam'in kendi kısayolu bile gözükmüyor bende.
Üstelik yüklenen oyunlar denetim masasında bile gözükmüyor.

240 GB SSD, 1 TB HDD var. Steam'ı HDD'ye kurdum, Steam'deki oyunları yüklediğimde masaüstüne kısayolu gelmiyor, bunun cözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı