Steam "Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi." Hatası

Mobilden yeni karta geçtim fakat gidip bir şubeden yeni kart almadım. O zaman elimdeki kartın geçersiz olduğunu söylemesi lazım hatada da bloke edilmiştir tarzı bir şey diyor zaten, mobilden geçince ben daldım yeni kart almayı unuttum teşekkürler.
ben internetten yeniledim. Eski kartı atm ye takınca kartınıza el konuldu dedi. :)

Daha önce Mastercard olan Ininal karttan aldıysanız biraz bekleyip önümüzdeki birkaç gün tekrar alım yapmayı deneyin. Eğer durumunuz yukarıdaki önerimdeki gibiyse aynısını ben de yaşadım. Parayı harcayıp sadece 33 kuruş bıraktığımda ise kartı kapattım. Yani bugün :) Ve bir hafta içinde Visa olanından alacağım. Eğer Visa olanını aldıysanız önerim yine birkaç gün beklemeniz olacak çünkü adamlar Mastercard'dan Visa'ya geçiş yaptılar ve müşteri hizmetlerinin bana söylediğine göre altyapılarını taşımak birkaç gün alıyormuş.

Aynen öyle oldu. Kartı yenileyince yeni bilgileri verip sanal kart oluşturuyor ve 5 TL oluyor içinde gidip yenisini alıyorsun. :)
Aynen, arkadaşım da oyun alamadı, sanırım üstte de dedikleri gibi kartın aktif olması için 2 gün gerek
Daha önce Mastercard olan Ininal karttan aldıysanız biraz bekleyip önümüzdeki birkaç gün tekrar alım yapmayı deneyin. Eğer durumunuz yukarıdaki önerimdeki gibiyse aynısını ben de yaşadım. Parayı harcayıp sadece 33 kuruş bıraktığımda ise kartı kapattım. Yani bugün :) Ve bir hafta içinde Visa olanından alacağım. Eğer Visa olanını aldıysanız önerim yine birkaç gün beklemeniz olacak çünkü adamlar Mastercard'dan Visa'ya geçiş yaptılar ve müşteri hizmetlerinin bana söylediğine göre altyapılarını taşımak birkaç gün alıyormuş.
Müşteri hizmetlerini aradım fakat açmadılar. Biraz önce eski olan kartımı açmayı denedim mobil uygualamasında, onda da farklı uyarı verdi. Ora uyarı steam da uyarı burda uyarı sabahtan beri onlarla uğraşıyorum. 2 gün bekleyeceğim olmadıysa da müşteri hizmetleri, oda olmadıysa yeni kart falan artık.

Geri
Yukarı