Çözüldü Steam ''Kredi Kartı Doğrula'' Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EphixaPenguin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Dün Steam'e 15$ yükledim, ve bugünde 5$ bakiye yükledim. (Genellikle oyun almayıp, CS:GO veya TF2 item alıyorum.) Şimdi pazardan bir şey almaya çalıştığımda şu hatayı veriyor:

''Son zamanlarda doğrulanmamış bir kredi kartı kullanarak Steam Cüzdan bakiyenizde artış olmuştur. Yeni bakiyeniz onaylanana kadar Topluluk Pazarı'nı kullanamayacaksınız. Yeni bakiyenizi şimdi onaylayabilirsiniz ya da sınırlamanızın 4 10 2014 14:13:06 tarihinde otomatik olarak kaldırılmasını bekleyebilirsiniz.'' Diyor. Yanında da ''Yeni Bakiyeyi onaylayın'' diyor. Ona tıklıyorum ve şu çıkıyor:

To verify your credit card, we will make two small authorizations on the card. The authorizations are not a payment and will never leave the pending state nor will they cost you money. The authorizations will automatically expire, but the time it takes for them to expire depends on your bank.

After we make the authorizations on your credit card, you will have to login to your credit card's online account and look for the two small authorizations under your "posted transactions" or "pending transactions." It may take one or two days for the transactions to appear, depending on your bank. Once the authorizations show up, come back to complete the verification process by entering the amount of the two authorizations.

Click the button below to make these two small authorizations on the card and begin the verification process.

Daha sonra tıkladığımda şu hatayı alıyorum:

Your bank declined one or both of our small authorizations. If you clear this issue up with your bank, you can retry then.

Arkadaşlar lütfen yardım edin. Ne yapmam gerekiyor?

[EDIT]: Arkadaşlar sorunu çözdüm, 4'üne kadar beklemem gerekiyormuş. Konu kitlenebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı