Steam kredi kartı doğrulama yapılmıyor

cyonn

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün Steam cüzdanıma bir öge almak istediğimden dolayı 400 TL yükledim. Yükledikten hemen sonra pazar kısıtlaması aldım. Benden kredi kartı doğrulamamı istedi, ben de doğrulamaya çalıştım. Fakat ekran görüntülerinde olduğu gibi bir hata veriyor. Ne yapmam lazım? Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-16_233047849.png
    resim_2023-09-16_233047849.png
    30,9 KB · Görüntüleme: 41
  • Ekran görüntüsü 2023-09-16 214658.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-16 214658.png
    81,8 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleyen: Moderatör:
3 günlük ban yemişsiniz yapacağınız bir şey yok. Beklemeniz lazım daha sonrasında işlemlerinize devam edebilirsiniz. Ya da durum çok komplike ise destek talebi açıp cevap bekleyebilirsiniz. Her iki durumda da 2-3 günü bulacaktır gibi geliyor.

3 günlük ban yemişsiniz yapacağınız bir şey yok. Beklemeniz lazım daha sonrasında işlemlerinize devam edebilirsiniz. Ya da durum çok komplike ise destek talebi açıp cevap bekleyebilirsiniz. Her iki durumda da 2-3 günü bulacaktır gibi geliyor.
Yapma be. Üzdün beni şu an hocam. Neyse yapacak bir şey yok o zaman. İlerde de aynı hatayı vermez değil mi?

Bankanızla konuşmanız lazım gibi. Çekimleri reddetmiş çünkü.
Para hesapta var şu an hocam. Onu yazmamışım pardon.

Yapma be. Üzdün beni şu an hocam. Neyse yapacak bir şey yok o zaman. İlerde de aynı hatayı vermez değil mi?

Para hesapta var şu an hocam. Onu yazmamışım pardon.
Maalesef, ardı ardına işlem sağlayınca Steam güvenlik açısından hem sizi hem kendini korumaya çalışıyor. Bu yüzden 19.09.2023 21:22 tarihine kadar bekleyeceksiniz.

Fakat 12-24 saatini doldurduğunuzda tekrar deneyin, opsiyon bırakılmış çünkü eğer başka kart var ise onunla deneyin, olmadı bankayı arayıp hatayı bildirin yardımcı olacaklardır.

Maalesef, ardı ardına işlem sağlayınca Steam güvenlik açısından hem sizi hem kendini korumaya çalışıyor. Bu yüzden 19.09.2023 21:22 tarihine kadar bekleyeceksiniz.

Fakat 12-24 saatini doldurduğunuzda tekrar deneyin, opsiyon bırakılmış çünkü eğer başka kart var ise onunla deneyin, olmadı bankayı arayıp hatayı bildirin yardımcı olacaklardır.
Yarın unutmassam denerim hocam sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı