Çözüldü Steam kütüphane aşağı kayıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

II. Wilhelm

Hectopat
Makaleler
2
Dün Asus A15 FA507NU laptop aldım, bugün geldi. GpnTeknoloji'ye güven verdikleri için teşekkür ederim. Laptop gerçekten çok kaliteli bir laptop. İncelemesini yapmak istiyorum ama çok üşeniyorum. Neyse soruna gelelim.

Steam'i yüklendikten sonra bir gariplik farkettim. Her yere girebiliyorum ama ne zaman kütüphaneye girsem kütüphane ekranı aşağı kayıp yok oluyor. Sonrasında sadece gri bir ekran çıkıyor. Ne yapmalıyım? IMG_20230426_180034.jpgIMG_20230426_175955_2.jpg

Steam skini kullanıyor musunuz?

Dün ASUS A15 FA507'nu laptop aldım, bugün geldi. GPN Teknoloji'ye güven verdikleri için teşekkür ederim. Laptop gerçekten çok kaliteli bir laptop. İncelemesini yapmak istiyorum ama çok üşeniyorum. Neyse soruna gelelim.

Steam'i yüklendikten sonra bir gariplik fark ettim. Her yere girebiliyorum ama ne zaman kütüphaneye girsem kütüphane ekranı aşağı kayıp yok oluyor. Sonrasında sadece gri bir ekran çıkıyor. Ne yapmalıyım?
Hocam video alma şansınız var mı? Böyle bir hatayı ilk defa duyuyorum. Sanırım demek istediğiniz, kütüphaneye girince gri ekran çıkıyor hiç bir şey gelmiyor. Tamam hocam o zaman şöyle bir şey deneyelim :

Gri ekran çıkınca mağaza'nın üzerine girip öne çıkanlara tıklayıp oradan tekrar kütüphaneye girin sorun çözülecektir.

Hocam video alma şansınız var mı? Böyle bir hatayı ilk defa duyuyorum. Sanırım demek istediğiniz, kütüphaneye girince gri ekran çıkıyor hiç bir şey gelmiyor. Tamam hocam o zaman şöyle bir şey deneyelim :

Gri ekran çıkınca mağaza'nın üzerine girip öne çıkanlara tıklayıp oradan tekrar kütüphaneye girin sorun çözülecektir.
Fotoğraf attım hocam.

Reddit'te kısa bir araştırma sonrasında çözümünün bu yoldan olduğunu ve çoğu kişide işe yaradığını gördüm. Siz de deneyebilirsiniz. "Go to Steam->Settings->Interface-> Click off/Turn Off GPU Accelerated rendering in web views."

Dün ASUS A15 FA507'nu laptop aldım, bugün geldi. GPN Teknoloji'ye güven verdikleri için teşekkür ederim. Laptop gerçekten çok kaliteli bir laptop. İncelemesini yapmak istiyorum ama çok üşeniyorum. Neyse soruna gelelim.

Steam'i yüklendikten sonra bir gariplik fark ettim. Her yere girebiliyorum ama ne zaman kütüphaneye girsem kütüphane ekranı aşağı kayıp yok oluyor. Sonrasında sadece gri bir ekran çıkıyor. Ne yapmalıyım?Eki Görüntüle 1755611Eki Görüntüle 1755612

Bende GPU driveri kurulu olmadığı zaman oluyor yükleyince geçiyor.

Geri
Yukarı