Steam Kütüphaneden Oyun Silindi

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 1, 2 yıldır kütüphanemde bulunan GTA 4 oyunu kütüphanede satın al şeklinde gözüküyor. Ne yapabilirim?

Oyuna tıklayıp destek bölümünden "kütüphanemde değil" seçeneğini seçebilrsiniz.
385100

Oyuna tıklayıp destek bölümünden "kütüphanemde değil" seçeneğini seçebilrsiniz.
Eki Görüntüle 385100
Bulamıyorum
Aynı şekilde GTA 5 de silinmiş. Ne yapacağım? E postamı değiştirmiştim ayarlardan ondan olabilir mi?
Hesabım yüksek ihtimalle çalınmış. Kullanıcı adımı sorgulattığımda alakasız bir eposta çıkıyor.

Son düzenleme:
Oyunu kendi kredi kartınızla steam üzerinden mi aldınız yoksa 3. parti sitelerden key şeklinde mi?
Kendim Steam'den aldım tüm oyunlarımı. Şu an Steam üzerinde açık olan hesap yeni açılmış gibi görünüyor. Hiçbir oyuın satın alınmamış ama e posta benim. Kendi hesabım çalınmış sanırım. cilumutcan hesabım doğruladığımda hiç alakasız bir hotmail hesabı çıkıyor.

Kendim Steam'den aldım tüm oyunlarımı. Şu an Steam üzerinde açık olan hesap yeni açılmış gibi görünüyor. Hiçbir oyuın satın alınmamış ama e posta benim. Kendi hesabım çalınmış sanırım. cilumutcan hesabım doğruladığımda hiç alakasız bir hotmail hesabı çıkıyor.
Direk steam destekle iletişime geçin. Zaten kendi kartınızdan oyunları aldığınız için alışveriş bilgileri ile birlikte hesabınızı geri alabilirsiniz.

Direk steam destekle iletişime geçin. Zaten kendi kartınızdan oyunları aldığınız için alışveriş bilgileri ile birlikte hesabınızı geri alabilirsiniz.
Geçtim iletişime fakat orada da kart numarasının sonu 1 ile bitiyor diyor. İnşallah sıkıntı çıkmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı