Titanfall 2 kütüphaneden silindi

Fedaria

Femtopat
Daha fazla  
Merhab, a bedava Titanfall 2 aldım bu haftaya özel süresi geçmemişti yanlışlıkla ben oyunun yarısını indirmişim. Sistemim kaldırmıyor kütüphenede bekletir bilgisaar aldığımda oynarım diye düşünnüştüm. Uyarıyı okudum kütüphanede kitaplıkta kalacak ama oyunun indirdiğin kısmı gidecek dedi bende zaten bunu istiyordum onayladım.
Gitti abi. Oyun gitti yeniden almak istedim ama çıkmadı. Nasıl oyunu geri alabilirim? Yardım eder misiniz? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhab, a bedava Titanfall 2 aldım bu haftaya özel süresi geçmemişti yanlışlıkla ben oyunun yarısını indirmişim. Sistemim kaldırmıyor kütüphenede bekletir bilgisaar aldığımda oynarım diye düşünnüştüm. Uyarıyı okudum kütüphanede kitaplıkta kalacak ama oyunun indirdiğin kısmı gidecek dedi bende zaten bunu istiyordum onayladım.
Gitti abi. Oyun gitti yeniden almak istedim ama çıkmadı. Nasıl oyunu geri alabilirim? Yardım eder misiniz? :(

O zaman oyuna 200 TL vereceksin, sorduğun soruya bak.

Steamdeki indirim bitti , almak isterseniz şuan originde 42 TL yada 1 Aylık EA play (29 TL) veya 1 yıllık (169 TL) EA Play satın alıp oynayabilirsiniz.

Tamam teşekkür ederim insanı küçük duruma düşürmekte profesyönelsiniz.

Ben bu işleri bilmiyorum sadece.

İyi günler! :)
Steam'deki indirim bitti, almak isterseniz şu an Origin'de 42 TL ya da 1 aylık EA Play (29 TL) veya 1 yıllık (169 TL) EA Play satın alıp oynayabilirsiniz.

Teşekkür ederim :)
Birkaç günlüğüne bedava olmuştu. Süresi bitti.

Teşekkür Ederim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı