Steam kütüphanesine bir anda "PC gamer" diye bir oyun geldi

loren4

Hectopat
Daha fazla  
Steam achievement managerle uğraşıyordum ve orada PC Gamer diye bir şey gördüm üstüne tıkladım ve steam kütüphaneme girince oyunu orada gördüm. Oyun yüklü gözüküyor ve silemiyorum ama masaüstünde kısayolu yok ve desteğe girip kütüphanemden kaldıramıyorum. Ne yapmam lazım? Yardım edin. (Az önce baktım ve steam dosyalarında oyun gözükmüyor.)
Steam achievement managerle uğraşıyordum ve orada PC Gamer diye bir şey gördüm üstüne tıkladım ve steam kütüphaneme girince oyunu orada gördüm. Oyun yüklü gözüküyor ve silemiyorum ama masaüstünde kısayolu yok ve desteğe girip kütüphanemden kaldıramıyorum. Ne yapmam lazım? Yardım edin. (Az önce baktım ve steam dosyalarında oyun gözükmüyor.)
Oynaya bastığım anda kütüphaneden yok oldu. Bu nedir bilen var mı?

Dosya Ekleri

• PC Gamer.PNG
    PC Gamer.PNG
    195,8 KB · Görüntüleme: 305

Oynaya bastığım anda kütüphaneden yok oldu. Bu nedir bilen var mı?
Bildiğim kadarıyla o bir Steam grubu. Buga girmiş gibi.

Geri
Yukarı