Steam kütüphanesine "PC Gamer" diye bir oyun geldi

Matany

Hectopat
Bu oyun nedir bilgisi olan var mı herhangi bir sorun çıkartır mı?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    97,3 KB · Görüntüleme: 2.079
O program dursa ne olur? Zarar mı veriyor size. Madem bu tip şeylerden kıl kapacaktınız, neden Steam achivement managera gibi programlar kullanıyorsunuz? O tip programlar kullanarak Steam hesabınıza eklenecek ya da çıkarılacak her şeyi, hesabın başına gelebilecek herşeyi baştan kabul etmiş oluyorsunuz zaten. Hem bunu kabul edip hem bu kadar tantana yapmak nedir yani anlamıyorum.

O program dursa ne olur? Zarar mı veriyor size. Madem bu tip şeylerden kıl kapacaktınız, neden Steam achivement managera gibi programlar kullanıyorsunuz? O tip programlar kullanarak Steam hesabınıza eklenecek ya da çıkarılacak her şeyi, hesabın başına gelebilecek her şeyi baştan kabul etmiş oluyorsunuz zaten. Hem bunu kabul edip hem bu kadar tantana yapmak nedir yani anlamıyorum.

Sıkıntılı mısın kanka?

O program dursa ne olur? Zarar mı veriyor size. Madem bu tip şeylerden kıl kapacaktınız, neden Steam achivement managera gibi programlar kullanıyorsunuz? O tip programlar kullanarak Steam hesabınıza eklenecek ya da çıkarılacak her şeyi, hesabın başına gelebilecek her şeyi baştan kabul etmiş oluyorsunuz zaten. Hem bunu kabul edip hem bu kadar tantana yapmak nedir yani anlamıyorum.

Şimdi ne alaka bu.

Benim anlamadığım ise senin neden bu kadar tantana yapman?

Steam desteğe yazmak elbette bir yol ama ben bunu yazarken konunun üstünden 2 gün geçmiş ve umarım Steam desteğe yazarken Steam achievement menager indirdim ve böyle oldu olarak yazmamışsınızdır. Ban yeme riskiniz kaçınılmaz.

Steam desteğe yazmak elbette bir yol ama ben bunu yazarken konunun üstünden 2 gün geçmiş ve umarım Steam desteğe yazarken Steam achievement menager indirdim ve böyle oldu olarak yazmamışsınızdır. Ban yeme riskiniz kaçınılmaz.

Desteğe de yazmadım hocam sizin belirttiğiniz durumdan dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı