Steam L. A noire alınır mı?

L.A. Noire çok güzel bir oyundur. Bence alınır. Alacaksanız aklınızda bulunsun, oyun açılmayabilir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız Steam'i yönetici olarak çalıştırın. Açılacaktır.

Bazı yerler zor gelebilir ve sıkça yanlış kararlar verirseniz oyundan sıkılabilirsiniz. Ben rehberlerden biraz yararlanarak bitirmiştim.

Oyunda 30 FPS kilidi var, programlardan kaldırmak gerek, açılmadığı zaman Steam'i yönetici olarak çalıştırmak gerek, oyunun arada sırada saçmalamasına göz yummak gerek vs. Bu yönlerden kötü olsa da hikayesel açıdan güzel bir oyun. Polisiye ve dedektiflik seviyorsanız tam sizlik. Oyunda git gide terfi oluyoruz, sürekli dava çözüyoruz, belki suçsuzu, belki suçluyu hapise tıkıyoruz gibi. Bunlar sizin vermiş olduğunuz seçimlere bağlı. Dediğim gibi polisiye ve dedekiflik türündeki oyunları severseniz bu oyunu alın. Ama mesela benim oyundan beklediğim, büyük davalara girişmekti. Bunlar hep küçük. Büyük olanlar da var tabii ama en fazla 1-1.5 saat uğraşıyorsun dava kapanıyor. Benim istediğim içine girdiğimiz halde çıkamadığımız, çok uzun süren davaların olmasıydı. Ama yine de alınacak bir oyundur.

Oyunda 30 FPS kilidi var, programlardan kaldırmak gerek, açılmadığı zaman Steam'i yönetici olarak çalıştırmak gerek, oyunun arada sırada saçmalamasına göz yummak gerek vs. Bu yönlerden kötü olsa da hikayesel açıdan güzel bir oyun. Polisiye ve dedektiflik seviyorsanız tam sizlik. Oyunda git gide terfi oluyoruz, sürekli dava çözüyoruz, belki suçsuzu, belki suçluyu hapise tıkıyoruz gibi. Bunlar sizin vermiş olduğunuz seçimlere bağlı. Dediğim gibi polisiye ve dedekiflik türündeki oyunları severseniz bu oyunu alın. Ama mesela benim oyundan beklediğim, büyük davalara girişmekti. Bunlar hep küçük. Büyük olanlar da var tabii ama en fazla 1-1.5 saat uğraşıyorsun dava kapanıyor. Benim istediğim içine girdiğimiz halde çıkamadığımız, çok uzun süren davaların olmasıydı. Ama yine de alınacak bir oyundur.

Sistemim bu
6 GB RAM
1GB ekran kartı GT525M
i5 2450 2.50 GHz
donma yapar mı
Türkçe yama yaparsan oyuna bir şey olmaz oynarsın. Diğer soruna cevap ise bence alınmaz. Daha iyi oyunlar var. Bir de bende dedektif tarzı pek sevmem. O yüzden almam alınmaz derim.

O sizin fikriniz ben çok severim dedektiflik oyunlarını uğraşmak denemek hatta bazen yanılmak bile eğlenceli olabiliyor

Çok güzel oyundur.
Ben 15 saatte bitirmiştim ve çok keyif almıştım.
Bu arada finali çok güzel. Kesinlikle herkes oynamalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı