Steam level kasma

Birkaç yöntem var.
1. Etkinlikte puan kazanıp XP satın almak:
İndirimlerde etkinlikler oluyor genelde bu etkinliklerde görev yaparak veya oyun satın alarak puan kazanıyorsunuz bu puanları XP'ye dönüştürüyorsunuz.
2. Kart toplayarak veya satın alarak puan kazanma
steamcardexchange.net
Üstte vermiş olduğum sitede en ucuz kartlara sahip oyunları görebiliyorsunuz oradan kartları alıp birleştiriyorsunuz ve XP veriyor.
Ya da bedava oyun dağıtan sitelerden oyunları alıp 3. parti kart kasma uygulaması ile kart kasıp üstünü siz tamamlayabilirsiniz.

Topluluk görevlerini yaparak topluluk rozetini kazanabilirsin satın aldığın oyunlardan kart satın alıp birleştirip rozet oluşturabilirsin ve genelde Steam büyük indirimler olunca etkinliklerde geliyor onlara katılarak rozette kazanabilirsin onun dışında dahada bir şey yok level atlama programları kullanmanızı önermem sonra hesap çalınabilir veya ban yiyebilir.

Geçen yaz Grand Prix etkinliği vardı. Seviyem 7 idi ve hiçbir şey yapmadan 54 oldum. Etkinlik öncesinde birkaç oyun satın almıştım.
Efsane etkinlikti gerçekten, bende 30'larda falandım 81 oldum. Gerçi o zamanlar kafam pek çalışmıyordu şimdiki aklım olsaydı 150 olmuştum ahh ah düşündükçe pişmanlık duyuyorum :D

Birkaç yöntem var.
1. Etkinlikte puan kazanıp XP satın almak:
İndirimlerde etkinlikler oluyor genelde bu etkinliklerde görev yaparak veya oyun satın alarak puan kazanıyorsunuz bu puanları XP'ye dönüştürüyorsunuz.
2. Kart toplayarak veya satın alarak puan kazanma
steamcardexchange.net
Üstte vermiş olduğum sitede en ucuz kartlara sahip oyunları görebiliyorsunuz oradan kartları alıp birleştiriyorsunuz ve XP veriyor.
Ya da bedava oyun dağıtan sitelerden oyunları alıp 3. parti kart kasma uygulaması ile kart kasıp üstünü siz tamamlayabilirsiniz.
Puanlar XP'ye dönüştürülemiyor hocam, puanla kartı nasıl alıyoruz tam olarak?

Yeni konular

Geri
Yukarı