Steam level atlama

Hızlı bir şekilde level atlamak istiyorsanız para ile pazardan koleksiyon kartları satın alıp levele dönüştürebilirsiniz. Diğer bir seçenek puan dükkanından level alabilirsiniz.

Hocam level takıntınız olmasın ya. Bende 6 lvlim 100 oyunum var ama hiçbirini oynamadım neredeyse. İsterseniz idle master yapın öyle belki olur.

15 oyunlu arkadaşlar 6 level bende 72 oyun var 4 levelim. Nasıl level atlarım?

Steam puanları ile mevsimsel rozet alarak level atlayabilirsiniz. Steam>Mağaza>Puan Dükkanı>Mevsimsel Rozet.
Ekran görüntüsü 2023-03-11 115717.png

15 oyunlu arkadaşlar 6 level bende 72 oyun var 4 levelim. Nasıl level atlarım?

Oynadaığın veya aldığın oyunlarda kart düşme hakkın olabilir Idle Master indirip kartları düşür sonra ucuz olan kartların rozet setindeki kartları alıp tamamla pahalı olanları sat rozet birleştire birleştire atlarsın her rozet 100XP veriyor 0.50 TL üstündeki kartları sat diğerlerini tamamla benim 54 oyunum var 80e yakın kart düştü dediklerimi yaptım 6 seviye atladım 10 level olun yeter şu anlık çok uğraşmayın eskiden 10 kuruşa seviye atlanıyordu ama artık yok öyle bir şey.bir de Steam inventory helper uzantısını kurun taraycınıza en ucuz şekilde nasıl seviye atlatacağını gösteriyor.

saedasedasedas.PNG

Mesela 20 level olmak içim 8 rozet birleştirmem gerekiyor buy cardsa basınca en ucuz kart setlerini gösteriyor alıp birleştirin.
Aşağısında bir kutucuk var oraya tik koyarsanız envanterinizdeki kartları kullanıp rozet birleştirme yapabilirsiniz rozet için 6 kart istiyor 3Ü envanterinizde varsa kalan 3'ünü gösterir kutucuğu işaretlerseniz.
10 seviye olup bırakın uğraşmayın gerisi cüzdan bakiyenizde dursun.
Seviye atlasanaız bile Idle Master kullanın bence ben 18 oyundan 62 kart düşürdüm gümüş kart falan düştü 65 TL bakiye oldu sizde de varsa kart düşmeyen oyunlar iyi para geliyor kartlardan.

SteamLevelMarket.com - Hızlı ve kolayca Steam seviyenizi yükseltin en kolay ve guvenilir yolu bu. Ben sifirdan 25 level yaptim yillardir kullanıyorum sorunsuz.

Bana pahalı geldi ben 15 TL'ye falan kendim kart toplayarak 10'dan 16 seviye oldum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı