Steam ne tür profil fotoğrafları ban sebebi?

Arkadaşlar merhaba. Steam'e pp yapacağım da nasıl bir pp koyarsam ban yerim veya yemem?
Öyle birşey var mı?
Benim bi arkadaş ismini yazmayayım eski bir alman liderinin görselini kullanıyor banlansa ilk onu banlarlardı herhalde.

Arkadaşlar merhaba. Steam'e pp yapacağım da nasıl bir pp koyarsam ban yerim veya yemem?
Sanırım biraz geç kalmışım konu için ama yine de yazmak istedim. Şu ana kadar bir çok +18 pp gördüm ama hiçbirinin ban yediğini görmedim. Hatta zamanında arkadaş listemden birisinde bile +18 anime(h**tai) profili vardı. Steam'in bunlarla uğraşacağını sanmıyorum. Daha doğrusu bunları tespit etseler dahi ban atacaklarını sanmıyorum. Muhtemelen profil fotoğrafınız kaldırılır(Hesabın ilk açıldığı zamandaki gibi soru işareti fotoğrafı olur. Sonrasında yine değiştirirsiniz.) Tabi bu benim tahminim. Belli bir yere kadar çıplaklık içeren fotoğraflar kesinlikle sorun yaratmıyor. Aynı şekilde diktatör fotoğraflarının veya o tarz devlet adamlarının da sıkıntı çıkardığını görmedim. Sanırım aşırı çıplaklık hariç sorun çıkmaz.

Geri
Yukarı