Steam Need Speed Payback'e Türkçe yama yapılırsa ban yenilir mi?

Kwenx

Decapat
Daha fazla  
Steam'de Need Speed Payback var içimden Türkçe yama yapsam banlanır mıyım veya Need for Speed Heat içinde gecerli mi? Onu da kış indiriminde almayı planlıyorum. Şahsen Cheat Engine yapılan para hileleri pek sıkıntı çıkarmıyor ama Türkçe yama girince işe dosyaları değiştiriyor sonucta. Deneyen varsa diye yazdım

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'de need Speed Payback var içimden Türkçe yama yapsam banlanır mıyım veya Need for Speed Heat içinde gecerli mi? Onu da kış indiriminde almayı planlıyorum. Şahsen Cheat Engine yapılan para hileleri pek sıkıntı çıkarmıyor ama Türkçe yama girince işe dosyaları değiştiriyor sonucta. Deneyen varsa diye yazdım.

Steam'deki herhangi orijinal oyuna Türkçe yama kurmaya çalıştığınızda ban yemiyorsunuz. Ama heat için Türkçe yama yok diye biliyorum.

Steam'deki herhangi orijinal oyuna Türkçe yama kurmaya çalıştığınızda ban yemiyorsunuz. Ama heat için Türkçe yama yok diye biliyorum.

Araştırmadan sordum zaten onu Payback varda orgins tarafında Online sıkıntı yaşar mıyım? Merak ettiğim o.

GTA 5 istisna mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı