Steam ödemesi reddediliyor

• Konuyu başlatan flytx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B

flytx

Hectopat
Yer
NewYork/Queens
Arkadaşlar bugün indirim ile Assassin's Creed alacaktım Steam'den. İlk önce ödeme reddedildi, ondan sonra 2 kere de denedim, doğru CVV'yi girmeme rağmen kart kapandı. Nasıl çözebilirim?

Arkadaşlar bugün indirim ile Assassin's Creed alacaktım Steam'den. İlk önce ödeme reddedildi, ondan sonra 2 kere de denedim, doğru CVV'yi girmeme rağmen kart kapandı. Nasıl çözebilirim?
Kartın yurtdışına açık olduğundan emin misin? Kart bloke olduysa bankayı arayarak çözebilirsin.

Visa, MasterCard olarak deneyiniz. BoaCompra ile yaptıysanız kimi zaman sorun çıkarabiliyor. Ek olarak Steam ödemelerinde ben de bir kaç kez sorun yaşadım, kimi zaman otomatik ödeme reddi oluyor bankalarda.
Steam cüzdan bakiyesini satın alabileceğiniz alternatif seçeneklerden de (aracı site, kurum vb.) deneyebilirsiniz. Bir de mobil bankacılık uygulamanızdan, kart ayarlarınızdan internet alışverişi, alışveriş limiti gibi seçenekleri kontrol edip, gerektiği taktirde düzenlemelisiniz.

Bu çözümler gereksiz ödeme geçmişine gir oradan hatalı ödeme diyecek onları silcen biraz bekliceksin düzelir aynı hata benim de her alışverişimde oluyor neredeyse.

Sanal Papara kart oluştur parayı Papara'ya yolla sonra işlem tamam.

Bu linkden bakabilirsiniz cevaba
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı