Steam ödül hilesi

ensareis

Hectopat
Makaleler
17
Merhabalar dostlar. Bugün bir Steam'de bir yoruma rastladım. Ashes of Immortality II oyununa ait bir yorum. Sadece sterlin koymuş ve bir sürü ödül kazanmış.
Ekran görüntüsü 2020-12-25 104822.png

Herife hiç kimse yararlı oy atmamasına rağmen böyle ödül alması çok garip.

Profiline girdim ve diğer incelemelerine bakayım dedim ve aynı manzara ile karşılaştım.
Ekran görüntüsü 2020-12-25 105305.png

Ekran görüntüsü için sayfayı küçülttüm ama siz de bakınca aynı şeyi göreceksiniz. Benzer şeyleri uygulamış tüm yorumlarına. Hile yaptığına eminim. Bundan başka bir sürü görmüştüm ama onlarda bir bahane bulunabilirdi. Onların yorumları genelde bir sürü kişi tarafından beğenilen yorumlar olmakta. Kendine ödül verdi desek vermediğine dair kanıtlarım var. Buraya bakabilirsiniz kanıt olarak. Bunu tam olarak bana açıklayacak var mı?
Ek olarak sadece benim değil, başkalarının da dikkatini çekmiş olmalı ki profil yorumlarına ahanda bunları yazmışlar:
Ekran görüntüsü 2020-12-25 124826.png

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Bu şekilde toplam 7000 ödül almış adam gördüm ben. Üstelik sadece 40 incelemeyle ve hepside text art gibi oyunla alakası olmayan şeyler. Hata gibi bir şeyse umarım fixlenir aksi takdirde birileri böyle incelemelere niye ödül versin ki.

Kesinlikle Steam üzerinden hile yapmamanızı öneriyorum. Sistem bir gariplik sezdiğinde acımadan banlıyor, E-mail ve telefon numarasına kadar kaydediliyor. Başka hesaplarda da kullanamıyorsunuz. Özenip de kalkışmayın diye diyorum.

Merhabalar dostlar. Bugün bir Steam'de bir yoruma rastladım. Ashes of Immortality II oyununa ait bir yorum. Sadece sterlin koymuş ve bir sürü ödül kazanmış.
Eki Görüntüle 799659
Herife hiç kimse yararlı oy atmamasına rağmen böyle ödül alması çok garip.

Profiline girdim ve diğer incelemelerine bakayım dedim ve aynı manzara ile karşılaştım.
Eki Görüntüle 799668
Ekran görüntüsü için sayfayı küçülttüm ama siz de bakınca aynı şeyi göreceksiniz. Benzer şeyleri uygulamış tüm yorumlarına. Hile yaptığına eminim. Bundan başka bir sürü görmüştüm ama onlarda bir bahane bulunabilirdi. Onların yorumları genelde bir sürü kişi tarafından beğenilen yorumlar olmakta. Kendine ödül verdi desek vermediğine dair kanıtlarım var. Buraya bakabilirsiniz kanıt olarak. Bunu tam olarak bana açıklayacak var mı?
Ek olarak sadece benim değil, başkalarının da dikkatini çekmiş olmalı ki profil yorumlarına ahanda bunları yazmışlar:
Eki Görüntüle 799870
Ödül ne işe yarıyor?
Steam Community :: Explitum bu benim hesabımda da var, hile falan yok :D parayla aldım.
E hile işte, parayla alınca hile olmuyor mu?

Ödül ne işe yarıyor?
Ödüller Steam puanı veriyor. Bu puanlar da puan dükkanında harcanabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı