Steam offline hesap alınır mı?

Qeenross

Decipat
Daha fazla  
Hocalarım offline hesap almayı düşünüyorum GoW ve Elden Ring için 3 oyun 25 30 TL tarzı reklamlar görüyordum. Öğrenci olduğum için oyunlara verebilecek fazla param yok ve korsan oynamak istemiyorum. Sizce offline hesap çok sıkıntı çıkartır mı?

Offline hesaptan oyun oynamak da korsanla eş değer bu arada ve güvenilir satıcıdan alırsan sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Kendim de birçok kez kullandım.

Yani bu oyunları 1 kere bitirir bırakırım diyorsan mantıklı. Ama çok beğenirsen tekrar tekrar oynarsan normal satın alman daha iyi olur. Çünkü offline hesapta her an birşey olabilir (şifreyi değiştirme ihtimalleri fln).

Offline hesaptan oyun oynamak da korsanla eş değer bu arada ve güvenilir satıcıdan alırsan sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Kendim de birçok kez kullandım.

Bir şey hariç dediklerine katılıyorum.
Korsana eş değer diyemeyiz.
Sonuçta cracksiz orijinal oyun indiriyorsun.
Tek farkı Online olmaması.

@polokral3846 pekala ben de bir soru sorayım, oyun yapımcısının cebine buradan para giriyor mu? Bir kişi oyunu satın alıyor ve birden fazla kişiye satıyor. Hesabı satan kişi, oyun yapımcısından daha fazla kazanıyor. Korsan indirmişsin ya da şu hesaptan satın almışsın, korsandan bir farkı yok.

Artı çalıntı hesaplar olması.

Bazı satıcılar oyunu satın alıp birden fazla kişiye satıyor, hepsi çalıntı hesap diyemeyiz.

@polokral3846 pekala ben de bir soru sorayım, oyun yapımcısının cebine buradan para giriyor mu? Bir kişi oyunu satın alıyor ve birden fazla kişiye satıyor. Hesabı satan kişi, oyun yapımcısından daha fazla kazanıyor. Korsan indirmişsin ya da şu hesaptan satın almışsın, korsandan bir farkı yok.

Bazı satıcılar oyunu satın alıp birden fazla kişiye satıyor, hepsi çalıntı hesap diyemeyiz.

Dostum bende şöyle cevap vereyim satanın suçu olduğunu düşünmüyorum.
Çünkü ortak hesap Steam'in Microsoft'un vs. bir açığı değil.
Kendilerinin tasarladığı bir şey.
Bunu binlerce kişi kullanıyor.
Sen, ben, o biliyor Steam'mi bilmiyor bunu?
İsterse bunun önüne çok rahat geçebilir.

Evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı