Steam offline hesap almak güvenilir mi?

TBTURK

Hectopat
Yer
Konya
Dostlar selam, bir süredir Elden Ring oynamak istiyorum ama o kadar para veremem bir oyuna. (para veremiyorsan oynama, etik bir davranış değil falan diyecek arkadaşlar rica ediyorum yazmayın.) Korsan da oynamak istemiyorum. Ben offline kullanılan bir Steam hesabı alsam güvenlik açısından herhangi bir sorun olur mu? Bir süre sonra şifresinin falan değiştirilip hesabı geri alabildiklerini biliyorum. Benim asıl aklıma takılan korsan oyunlarda olduğu gibi herhangi virüs gibi bir sorun yaşanır mı?

Dostlar selam, bir süredir Elden Ring oynamak istiyorum ama o kadar para veremem bir oyuna. (para veremiyorsan oynama, etik bir davranış değil falan diyecek arkadaşlar rica ediyorum yazmayın.) Korsan da oynamak istemiyorum. Ben offline kullanılan bir Steam hesabı alsam güvenlik açısından herhangi bir sorun olur mu? Bir süre sonra şifresinin falan değiştirilip hesabı geri alabildiklerini biliyorum. Benim asıl aklıma takılan korsan oyunlarda olduğu gibi herhangi virüs gibi bir sorun yaşanır mı?

Hayır hocam, Steam harici bir program indirmediğiniz sürece virüs gibi konularda sıkıntı yaşamazsınız.

Merhaba ben de offline hesap satan biriyim. Tabi TP'de yasak olduğu için burada yapmıyorum yanlış anlamayın.

itemsatış, itempazar gibi sitelerde destek birimi alıcı ve satıcı arasında köprü kurar. Eğer hesabı satıcı şifresini değiştirip alırsa desteğe başvurarak para iadesi alabilirsiniz.

İkinci olarak Steam'den indirdiğiniz için virüs bulaşmaz.

Steam'den virüs bulaşmaz ama etik midir orasını siz düşünün. Muhtemelen birinin çalınan hesabı.

etik midir orasını siz düşünün
Steam çoklu cihaza izin veriyor. Epic izin vermiyor. Epic satışı yapılamaz. Ama bence Steam satışı yapılabilir. Steam hesabınızı çok güvendiğiniz kişilere verin diyor. Benim gibi satıcılar arkadaşa vermek yerine yabancı bir alıcıya veriyor. Tabi bedel karşılığında. Böyle düşünürsek etiktir bence. Korsandan etik.
Muhtemelen birinin çalınan hesabı.
Bazı güvenilir satıcılar bizzat oyunu kendisi satın alıp satıyor. Ben de onlardan biriyim. Eğer serbest ise güvenilir bir satıcının linkini bırakabilirim.

Hayır hocam, Steam harici bir program indirmediğiniz sürece virüs gibi konularda sıkıntı yaşamazsınız.

Merhaba ben de offline hesap satan biriyim. Tabii TP'de yasak olduğu için burada yapmıyorum yanlış anlamayın.

İtemsatış, itempazar gibi sitelerde destek birimi alıcı ve satıcı arasında köprü kurar. Eğer hesabı satıcı şifresini değiştirip alırsa desteğe başvurarak para iadesi alabilirsiniz.

İkinci olarak Steam'den indirdiğiniz için virüs bulaşmaz.

Steam'den virüs bulaşmaz ama etik midir orasını siz düşünün. Muhtemelen birinin çalınan hesabı.

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar sorumun cevabını aldım.
Etik bir davranış olduğunu düşünmüyorum bende açıkçası. Ama korsan oynamaktan daha güvenli en azından. Ay sonunu zor getirirken bir oyuna o kadar para verebilecek durumda değilim şu an. Umarım ileride durumumu bir şekilde düzeltirimde böyle şeylere başvurmak durumunda kalmam.

Etik bir davranış olduğunu düşünmüyorum bende açıkçası
Bence etik. Epic hesabı satmak etik değil ama Steam etik. Çünkü adam kendisi böyle bir özellik koymuş. Misal ben Epic hesabı sattım. Sonra yaptığımın yanlış olduğunu anlayınca para iadesi yapıp hesabı geri aldım.

Geri
Yukarı