Steam oturumu nasıl telefona döndürülür?

Yang Mills

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Tokyo
Daha fazla  
Ben dün gece şifremi değiştim ama bir harfi yanlış yazdığım için şifremi kabul etmedi. Bugün bilgisayar ve telefon iş birliği içinde şifremi tekrar değiştim. Önceden telefon üzerinden kütüphaneye baktığımda oturum hakkında bir şey demiyordu ama şimdi mevcut PC oturumu benim PC'yi gösterip oyun falan yükleyebiliyorum telefon üzerinden. Ben nasıl eski haline yani oturumu telefon üzerine alabilirim? Bilgisayarı yakın zamanda değişeceğim zaten bir ayağı çukurda.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu linke telefondan girin, en alttaki ''Diğer bütün cihazların yetkisini kaldır'' butonuna tıklayın. Bilgisayardaki oturum ile bağlantısının kesilmesi gerek bunu yapınca.

Steam link mi yüklediniz?
Hayır. Hiçbir şey yüklemedim.

Bu linke telefondan girin, en alttaki ''Diğer bütün cihazların yetkisini kaldır'' butonuna tıklayın. Bilgisayardaki oturum ile bağlantısının kesilmesi gerek bunu yapınca.
Linke basınca uygulamaya girmiyor, tarayıcılara sokuyor. Eskiden telefondan yapabiliyordum onu ama şimdi öyle bir yer yok.

Linke basınca uygulamaya girmiyor, tarayıcılara sokuyor. Eskiden telefondan yapabiliyordum onu ama şimdi öyle bir yer yok.

Linkten mobil uygulamaya yönlendirmiyorsa o zaman mobil uygulamadan Mağaza > Hesap ayrıntıları > Steam Guard'ı yönet'e tıklayın, orada en altta olması lazım o buton.

Linkten mobil uygulamaya yönlendirmiyorsa o zaman mobil uygulamadan Mağaza > Hesap ayrıntıları > Steam Guard'ı yönet'e tıklayın, orada en altta olması lazım o buton.
Tamam, gördüm onu. Bakalım sıfırlayınca gidecek mi oturum?
Denedim hala aynı. Hala oturum bilgisayarda. Bu arada bilgisayara erişimim var yani bilgisayar üzerinden bir çözümü varsa onu yapabilirim.

Denedim hala aynı. Hala oturum bilgisayarda. Bu arada bilgisayara erişimim var yani bilgisayar üzerinden bir çözümü varsa onu yapabilirim.

Çok garip. Genelde bunu yapınca işe yarıyordu. Bilgisayar üzerinden bir çözümü var mı bilmiyorum. Steam'in uygulamasına bakayım biraz öyle bir ayar var mı diye. Haber veririm bulursam size.

Ayar olarak pek bir şey bulamadım. Bilgisayar üzerinde Steam dışındaki diğer tarayıcılarda Steam oturumu açıksa Steam uygulaması da dahil tüm oturumları kapatıp dener misiniz? Bende bu şekilde yapınca oldu, mobil uygulamadan oyunlar kısmına tıklayınca PC gözükmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı