Steam Arayüzünde Google Oturumu Açılmıyor

ArtvinliRadyant

Kilopat
Makaleler
1
Steam arayüzünden internet tarayıcısına girdiğim zaman bir türlü Google'da oturum açamıyorum. Ayarlardan önbellek ve çerezleri sıfırladım.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    35,3 KB · Görüntüleme: 623
Son düzenleyen: Moderatör:
Google, harici uygulamalar üzerinden oturum açılmasını yasaklayacaktı. Özellikle Emülatör benzeri uygulamalar üzerinden, Google hesap şifrelerinin girilmesini güvenli bulmuyor. Bu konuda hakkında bir şeyler yapacaktı. Steam tarayıcısı da, buna benzer bir şekilde çalışıyor.

Net bir bilgim yok. Ama sorun bundan kaynaklı olabilir.

Son düzenleme:
Dün format attım, ondan sonra böyle oldu. Format öncesi bağlı şekilde kullanıyordum. Arkadaşlarımdan hala kullananlar var. Umarım arkadaşın tavsiyesi ile çözülür.
YouTube hesabını Steam hesabına bağlayıp dener misin?
Görev başarısız :D
Google ile oturum açma bu uygulama için geçici olarak devre dışı bırakıldı
Bu uygulama henüz Google ile Oturum Açma'yı kullanmak üzere Google tarafından doğrulanmadı.

Sanırım Darktower'ın dediği gibi yapıldı.

Mesaja ekleme yapıldığında bildirim gelmiyor. Gömülü tarayıcılarda oturum açılmama olayı eski zaten ama açanlar da var. Bazılarında üstte attığım işe yaramış. Neye göre olduğunu ben de bilmiyorum. :D

Mesaja ekleme yapıldığında bildirim gelmiyor. Gömülü tarayıcılarda oturum açılmama olayı eski zaten ama açanlar da var. Bazılarında üstte attığım işe yaramış. Neye göre olduğunu ben de bilmiyorum. :D
Acaba başka tarayıcıdan yapsam işe yarar mı ? Deneyeceğim birazdan unutmazsam.
Acaba başka tarayıcıdan yapsam işe yarar mı ? Deneyeceğim birazdan unutmazsam.
Görev başarısız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı