Çözüldü Steam oynaya basınca oyun açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hiçbiri çözüm olmadı ama sorun değil zaten oyunu iade ettim.

Merhaba, diğer yöntemleride denediğinizden eminseniz son yöntem olarak bilgisayarınızdan yeni Microsoft hesabı açıp oyunu tekrar açmayı deneyin bende işe yaramıştı oyunu iade etmeniz kötü olmuş fiyatına göre güzel oyundur isterseniz tekrar satın alıp deneyin.
Hiçbiri çözüm olmadı ama sorun değil zaten oyunu iade ettim.

Merhaba, diğer yöntemleride denediğinizden eminseniz son yöntem olarak bilgisayarınızdan yeni Microsoft hesabı açıp oyunu tekrar açmayı deneyin bende işe yaramıştı oyunu iade etmeniz kötü olmuş fiyatına göre güzel oyundur isterseniz tekrar satın alıp deneyin.

Çözüm
Merhaba İlgin İçin Eyvallah Oyunu silip tekrar yükledim düzeldi sorun türkçe yamadan kaynaklı oyun dosyalarını bozmuş sanırsam.

Aynı sorunu bende rocket league ve fall guys da yaşıyorum ve hala çözemedim. Bu arada microsoft hesabı filan çözüm olarak işaretlenmiş ama steam ile alakası nedir ?

Geri
Yukarı