Çözüldü Steam oyun açma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sadece Battlefıeld 3 optimize etti. Hıtman'i göstermedi. Oyunun simgesine bastığımda oyun başlatılıyor diyor sonra yazı kayboluyor.

Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
@MF Bey (C) de sadece Origin programı , Battlefıeld 3 ve Steam programı da var ama Hıtman Absolutıon oyun dosyalarnı (D) diskinde kaydettim.

Bundan iki ay önce formattan önce oyun rahat açılıyordu. Ama şunu da söyleyeyim şuan Battlefıeld 3 sorunsuz açılıyor. Ben bu konuyu internetten araştırdım. Donanım haberde de bu sorunla başı dertte olan var. Acaba Steamda sorun var mı? Güncelleme olarak şuan nvıdıa beta versiyonu 337.50 var. Şuan WHQL sürümü bende yüklü değil @MF Bey.

@MF Bey şimdi deneyip size bildiririm.

@Recep Baltaş Bey bu durum sizin başınıza geldi mi? Hediye ettiğiniz Hitman Absolution oyunu 2 ay önce açılıyordu, bugün neden açılmıyor. Acaba Steam'le ilgili bir sorun mu?

@MF hocam dediğinizi yaptım ama malesef olmadı.:(

@Recep Baltaş hocam Steam'ı silip tekrar oyunu yüklesem yine bu sorunla karşılaşırmıyım?

@Recep Baltaş hocam bu sorunla ilgili bir konu buldum acaba bu sorunla ilgili olabilir mi? [Çözüldü] Steam: "Oyun başlatılamıyor (uygulama zaten çalışıyor)." hatası | Technopat Sosyal

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı