Steam rehber açma sorunu

atakansogut

Hectopat
Merhabalar, Steam'de Battlefield 1 için bir rehber yazmak istiyordum, oyunu Origin'den oynuyorum. Başta Steam'imde olmadığı için yazamaz mıyım diye tereddüt etsem de topluluk merkezinde rehber oluşturma imkanım var. Ancak rehberin başlık, açıklama kısmından içerik düzenlemeye geçmeye kalktığımda ekteki hatayı alıyorum. Bunun hakkında bir bilgisi olan var mı? Ya da oyunun rehber yazmak için hesabımda olması mı gerekiyor? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• dghgf.png
    dghgf.png
    9,8 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de böyle bir hata almıştım geçtiğimiz haftalarda. Tarayıcı üzerinden deneyin hata vermeyecektir.

Dediğiniz gibi yaptım ancak tekrar hata verdi ve aşağı baktığımda oyuna sahip olmam gerektiği yazıyordu inceleme yazmak için,yine de teşekkürler.

Dediğiniz gibi yaptım ancak tekrar hata verdi ve aşağı baktığımda oyuna sahip olmam gerektiği yazıyordu inceleme yazmak için,yine de teşekkürler.
Ben oyuna sahip olmama rağmen bu hatayı alıyorum, tarayıcıdan da uygulamadan da denedim sonuç aynı. (Daha önceden birkaç tane rehber oluşturmuştum sorunsuz bir şekilde, ilk defa bu hatayı aldım)

Geri
Yukarı