Çözüldü Steam oyun almak için gereken 6 kuruş nasıl kazanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sanch

Hectopat
Daha fazla  
Steam üzerinden oyun alacağım ancak 6 kuruş eksik, ne yapabilirim?

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı1.PNG

Envanterim bomboş, her şeyi satıp 31, 94 TL kazandım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Mağazaya gir, kuyruk var orada, onu tamamlıyorsun sana kart veriyor. O da 30 kuruş değerinde falan, onu sat.

Mağazaya girip sayfayı aşağı doğru kaydır, görürsün:

Untitled.png
Günlük düşen kart ne efendim?

Teşekkürler efendim ancak öyle yapınca dilenci gibi dururum. Başkaları da görür ister. Ben yine de teşekkür ederim.
Arkadaşın dediği gibi keşif kuyruğunu keşfederek de kart kazanabilirsin.

Dosya Ekleri

• IMG_20200704_224757.jpg
    IMG_20200704_224757.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 36
Ben onu bunu bilmem de MGS V alma. İlk önce bir hevesle aldım ama sonra loot ve craft saçmalığından daha da oynayamadım oyunu.
Ben de çok zevk alarak oynadım. Kişisel yargılamayın, arkadaş zevk alarak oynayabilir.

Oyunlardan kart filan düşüyor. Bunlarla rozetleri geliştirip, Steam seviyesini artırıyorsun. Ayrıca o kartları, duvar kağıtlarını, simgeleri vb. bazılarını satabiliyorun. Resimde gösterdiğim gibi kullanıcı adının üstüne gelip Envanter'i aç. Sonra Steam envanterinden bir kart ya da eşyayı sat.

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Ben onu bunu bilmem de MGS V alma. İlk önce bir hevesle aldım ama sonra loot ve craft saçmalığından daha da oynayamadım oyunu.
Yok efendim, zaten 3D oyunları sistemim rahat kaldırmazdı. Ben de ufak bir değişiklik ile Mark of the Ninja Remastered ve Celeste aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı