Steam Oyun Almak İçin Güvenilir Midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
GMod indirimde olur mu ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Online bir sisteme nasıl bu kadar güvenebiliyorsunuz anlamıyorum. İnternette hiçbir şey kablosunu çekmediğiniz sürece güvenli değildir arkadaş. eBay hackleneli 1 ay olmadı siz hala Steam gözünü kapatıp al diyorsunuz. :D Dünyanın en çok kazanan 4. sitesi eBay güvenliğe kim bilir kaç milyon dolar harcamış ama hackleniyor. Valve'nin yaptığı alt tarafı bir oyun sistemi olan Steam ise sonsuz güvenli öyle mi?

Bende bu yüzden sorum işte.

Ona bakacak olursak internette hiçbir site güvenilir değil. Çok yakın bir zamanda Avast'ın kendisi de hacklendi burada bir antivirüs programında bahsediyoruz. Ancak durduk yere, hiçbir saldırı bile olmadan ''Steam güvenilir değildir'' demek çok cahilce.

Ona bakacak olursak internette hiçbir site güvenilir değil. Çok yakın bir zamanda Avast'ın kendisi de hacklendi burada bir antivirüs programında bahsediyoruz. Ancak durduk yere, hiçbir saldırı bile olmadan ''Steam güvenilir değildir'' demek çok cahilce.
Zaten hiçbir site sonsuz güvenli değil. İlk mesajımda da belirttim kutulu oyunlardan sonra en güvenli sistemlerden biri Steam ancak sonsuz güven veremez hiçbir şekilde. Kaldı ki saldırıdan sonra güvenli değil demenin kimseye bir faydası olmaz.

Online bir sisteme nasıl bu kadar güvenebiliyorsunuz anlamıyorum. İnternette hiçbir şey kablosunu çekmediğiniz sürece güvenli değildir arkadaş. eBay hackleneli 1 ay olmadı siz hala Steam gözünü kapatıp al diyorsunuz :D Dünyanın en çok kazanan 4. sitesi eBay güvenliğe kim bilir kaç milyon dolar harcamış ama hackleniyor. Valve'nin yaptığı alt tarafı bir oyun sistemi olan Steam ise sonsuz güvenli öyle mi?
Haklısınız ancak gidip PlayStore'dan mı alalım? Şu anda online oyun piyasasında en güvenilir kuruluş Steam.

Ben de Steam kullanıyorum. Ancak olasılıklardan bahsediyorum.

Neyse ne. Güvenmiyorsan alma oyun falan Steam'dan. Seni zorlayan yok. Bazı oyunlarda Just Cause 2 falan alınca Steam Key ile Steam'da oynanmıyor mu? O zaman CD oyunları da güvenilir değil. Üstelik Steam 2011'de hacklenmişti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı