Steam oyun arkadaşı

Arkadaşlık attım.

Hayır gerçek fakat daha fazla oyun alabilir veya indirebilirim. Fakat ne alsam karar veremiyorum "Raft" adlı oyunu alacağım fakat bir ekip arıyorum. O yüzden böyle bir konu açtım.
Yok kardeşim aşağı atacağım postta yaşandı bu durum ona yönelik göndermeydi hatırlayan çıkmadı demek ki. Çocuğun profil açıklaması buydu ve ne zaman biri Steam arkadaşı arıyorum dese aklıma gelmeden edemiyorum. Steam kafa dengi arkadaş aranıyor - Technopat Sosyal

Maskar TV'nin 21 seviye olup 30 seviye altını kabul etmediği bir Steam'de yaşıyoruz :/.
Maskar TV kim tanımıyorum. Bu hayatta benim kadar sağlam filtre uygulayan olamaz:D Neyse adamın konusunu batırmayım daha fazla. İngiliz kraliyet ailesinde tanıdığı olmayanlarla yeteri kadar konuştum...

Kardeşim aranan özellikler bunlar, eğer uyuyorsa sana... (Umarım hatırlanıyordur bu :D)Eki Görüntüle 628604

Bunu yazan arkadaş oyun oynamak için arkadaş değil robot arıyordu. Ülke için kuralmı yazmış arkadaş bulak içinmi kural yazmış belli bile değildi.

Bunu yazan arkadaş oyun oynamak için arkadaş değil robot arıyordu. Ülke için kuralmı yazmış arkadaş bulak içinmi kural yazmış belli bile değildi.
Aklımdan çıkmıyor. Bu anı unutabilmek için psikolojik destek alacağım sanırım.

Geri
Yukarı