Steam oyun başlatılıyor diyor ama açılmıyor

sweetc4n

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar case animatronics diye bir oyun var Steam'den onu satın almıştım indirdim "oyna" tuşuna basııyorum başlatılıyor diyor oyunun simgesi aşağıda çıkıyor ama oyun açılmıyor hata vs vermiyor Steam'de tekrar oyna yazısı çıkıyor.

Bilgisayarını yeniden başlatmayı denedin mi?
evet bilgisayarı güncelleyip yeniden başlatıım ama olmadı
Rapor paylaşın bakalım. Belki raporda sorunun kaynağı belli olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yapıyorum şimdi

Rapor paylaşın bakalım. Belki raporda sorunun kaynağı belli olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam ilk defa yaptığım için yapabildiğim kadar yaptım ama oldu mu bilmiyorum

Son düzenleme:
Raporda soruna dair bir şey göremedim maalesef.

Oyunu dosya konumu üzerinden .exe'ye sağ tık yapıp yönetici olarak başlatmayı dener misiniz? Olmazsa yine aynı şekilde .exe dosyasına sağ tıklayın, özellikler deyin ve uyumluluk sekmesinden Windows 7'yi seçip onayladıktan sonra tekrar deneyin.

Raporda soruna dair bir şey göremedim maalesef.

Oyunu dosya konumu üzerinden .exe'ye sağ tık yapıp yönetici olarak başlatmayı dener misiniz? Olmazsa yine aynı şekilde .exe dosyasına sağ tıklayın, özellikler deyin ve uyumluluk sekmesinden Windows 7'yi seçip onayladıktan sonra tekrar deneyin.

W11 kullanıyorum dediklerinizi yaptım fakat oyun yine aşağıya geldi ve açılmadan kapandı.

Geri
Yukarı