Steam oyun çekilişi bitti

Steamlar şu an küçük indirim varken Steam'den çekiliş yapmak istedim. Pacify, altf4 vb. 8 TL veya altı bir oyun, DLC atacağım vereceğim.(gift olarak). Kazanan kişiyle DC, Instagram, Facebook fark etmez iletişime geçebilirim. Saat 01:30'da bitecek.

Kurallar: 1 kere katılıyorum yazmak(spam atmak, boş yapmak ya da 1'den fazla yazmak yasak çekilişe saymayacağım bunları yapanları)
Bol şanslar...

Katılıyorum.

Steamlar şu an küçük indirim varken Steam'den çekiliş yapmak istedim. Pacify, altf4 vb. 8 TL veya altı bir oyun, DLC atacağım vereceğim.(gift olarak). Kazanan kişiyle DC, Instagram, Facebook fark etmez iletişime geçebilirim. saat 01:30'da bitecek.

Kurallar: 1 kere katılıyorum yazmak(spam atmak, boş yapmak ya da 1'den fazla yazmak yasak çekilişe saymayacağım bunları yapanları)
Bol şanslar...

Katılıyorum kazanamıcamda hayırlısı.

Steamlar şu an küçük indirim varken Steam'den çekiliş yapmak istedim. Pacify, altf4 vb. 8 TL veya altı bir oyun, DLC atacağım vereceğim.(gift olarak). Kazanan kişiyle DC, Instagram, Facebook fark etmez iletişime geçebilirim. saat 01:30'da bitecek.

Bol şanslar...

Katılıyorum ama 1.30 gibi aktif olamayabilirim kazanırsam bilginiz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı