Steam oyun hediye ederken hata veriyor

Yer
Hawaii
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Radeon Rx 570
AMD Ryzen 5 2600
CORSAIR 8X2 16 GB Vengeance
Samsung 860 Evo 500GB
Meslek
Back End Developer
FIFA 22 yan hesaptaki boş bakiyeden ana hesabıma atmak istiyorum ama beklenmedik bir hata meydana geldi, ödeme işleminiz tamamlanamadı diyor. Geçenlerde 15TL'ye bir şey atacaktım onda da aynısı oldu nasıl çözerim? Cüzdanla ödeme yapıyorum.

Banada birisi FIFA 22 hediye ederken sıkıntı olmuştu hata olarakta yalnızca türk hesaba gönderebilirsiniz gibi bir hata almıştı birkaç kere denedikten sonra oldu

Bana da birisi FIFA 22 hediye ederken sıkıntı olmuştu hata olarak da yalnızca Türk hesaba gönderebilirsiniz gibi bir hata almıştı birkaç kere denedikten sonra oldu

Aldığım hata bu hocam

Dosya Ekleri

• ffia.png
    ffia.png
    44,8 KB · Görüntüleme: 75
Aldığım hata bu hocam

Hediye işlemleri cüzdan da kısıtlı. Misal yan hesabınızda bugüne kadar sadece 100 TL harcadınız. Birine oyun göndermek için en fazla 100 TL'lik bir oyun gönderebilirsiniz. Bu işlem yalnızca bir kez geçerli. Cüzdan üzerinden tekrar hediye yollayabilmek için hesabınıza yollayacağınız hediye oyunun, tutarı kadar harcama yapmanız gerekiyor.

Steam dolandırıcılık olaylarını engelleyebilmek adına böyle bir sistemi var.

Kredi kartlarında Steam'in böyle bir kısıtlaması yok. İstediğiniz tutar da hediye oyun gönderebilirsiniz.

Son düzenleme:
Hediye işlemleri cüzdan da kısıtlı. Misal yan hesabınızda bugüne kadar sadece 100 TL harcadınız. Birine oyun göndermek için en fazla 100 TL'lik bir oyun gönderebilirsiniz. Bu işlem yalnızca bir kez geçerli. Cüzdan üzerinden tekrar hediye yollayabilmek için hesabınıza yollayacağınız hediye oyunun, tutarı kadar harcama yapmanız gerekiyor.

Steam dolandırıcılık olaylarını engelleyebilmek adına böyle bir sistemi var.

Kredi kartlarında Steam'in böyle bir kısıtlaması yok. İstediğiniz tutar da hediye oyun gönderebilirsiniz.

Destekle iletişime geçtimde acaba olumlu sonuç alır mıyım?

Geri
Yukarı