Steam oyun hediye edilmiyor

Kendi hesabıma oyun hediye edeceğim ama olmuyor kaç gündür deniyorum hata veriyor. Desteğe yazdım yok yine olmadı. Fakat o hesaba alabiliyorum ama hediye edilmiyor.

Dosya Ekleri

• a.png
    a.png
    149,4 KB · Görüntüleme: 67
Ben de Dark Soulsları ve Elden Ringi edecektim, olmadı. Sonra redditten öğrendim. Hediye eden hesabın, daha önce satın aldığı bir öğenin parasını geçmemesi gerekiyormuş. Hesabına 40 TL'lik bir oyun aldığında gönderebilirsin.

Neden kendine hediye etmek istiorsun?

2 hesabım var birisi ana hesap diğeri CS için kasa parası oraya geliyor oradan da ana hesaba oyun atıyorum.

Ben de Dark Souls'ları ve Elden Ring'i edecektim, olmadı. Sonra Reddit'ten öğrendim. Hediye eden hesabın, daha önce satın aldığı bir öğenin parasını geçmemesi gerekiyormuş. Hesabına 40 TL'lik bir oyun aldığında gönderebilirsin.

Ama bu zamana kadar çok oyun hediye ettim kendime daha geçen high on Life almıştım 90TL'ye.

bu arkadaşınkini dene istersen

Ben de Dark Soulsları ve Elden Ringi edecektim, olmadı. Sonra redditten öğrendim. Hediye eden hesabın, daha önce satın aldığı bir öğenin parasını geçmemesi gerekiyormuş. Hesabına 40 TL'lik bir oyun aldığında gönderebilirsin.
bu arkadaşınkini bir dene istersen

Hediye etme konusunda kısıtlama olmuş ama kaldırılamaz diyor. Niye öyle oldu ki?
İşte aynısı oldu bende de. Ben de ana hesabıma oyun atıyordum. Kaldırılamaz dendi. Üstelik bir daha bu konuda destek istersem cavap verilmeyecek diye de ekstra mesaj aldım. Elden Ringi ikinci hesaba alınca Souls'u ana hesaba hediye edebildim.

Geri
Yukarı