Steam'den oyun hediye edilmiyor

ozcard

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
İnidirmin bitmesine 2 saat kaldı ve oyunu 3 gündür alamıyorum.Gerçekten insanı delirtiyor steam.Steam destek de işe yaramadı.Satın alma geçmişinde bekleyen satın alım da yok.Hiçbir kaynaktan çözüm bulamadım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    28 KB · Görüntüleme: 70
İnidirmin bitmesine 2 saat kaldı ve oyunu 3 gündür alamıyorum.Gerçekten insanı delirtiyor steam.Steam destek de işe yaramadı.Satın alma geçmişinde bekleyen satın alım da yok.Hiçbir kaynaktan çözüm bulamadım.
3 yıldır steam kullanıyorum ilk defa gördüm.Belki de kartta bloke falan vardır hocam.

İnidirmin bitmesine 2 saat kaldı ve oyunu 3 gündür alamıyorum. Gerçekten insanı delirtiyor Steam. Steam destek de işe yaramadı. Satın alma geçmişinde bekleyen satın alım da yok. Hiçbir kaynaktan çözüm bulamadım.

Son zamanlarda Steam çok saçma sebeplerden hesaplara hediye banı atıyor yan çardan ana hesaba hediye oyun atacaktım neymiş efendim Steam cüzdanla alamazsınız kredi kartıyla almak zorundasınız hesabınızda hediye atma banı var diyor. Sizde de hediye banı var büyük ihtimal.

Hediye gönderdiğin hesap ile alakalı bir durum. Bana da olmuştu birkaç yıl önce. Hediye ettiğin oyun miktarından fazlasını hediye ettiğin hesapta harcaman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı