Steam oyun iadesini kabul etmiyor

spock111

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Mafia 1 definetive Edition oyununu aldım indirimdeyken. 90 liraya sonra Mafia 1, 2 ve 3 hepsi birlikte 150 liraya düştü. Bende aldığım oyunu iade etmek istiyorum ve üçünü de alacağım iade edilirse. 13 Nisanda aldım 2 gün bekledim iade etmediler sonra bir daha denedim ve aradan 1 gün geçti ama bir türlü iade etmiyor oyununu bildiğiniz bir şey var mıdır? Teşekkürler.

Merhaba. Ben Mafia 1 definetive Edition oyununu aldım indirimdeyken. 90 liraya sonra Mafia 1, 2 ve 3 hepsi birlikte 150 liraya düştü. Bende aldığım oyunu iade etmek istiyorum ve üçünü de alacağım iade edilirse. 13 Nisanda aldım 2 gün bekledim iade etmediler sonra bir daha denedim ve aradan 1 gün geçti ama bir türlü iade etmiyor oyununu bildiğiniz bir şey var mıdır? Teşekkürler.

Oyunu 2 saatden fazla oynadıysanız veyahut oyunu almanızın ardından geçen süre 2 hafta ise iade edemezsiniz. En azından ben böyle biliyorum.

Desteğe yazmayı dene. İade otomatik işliyor, hata olmuş olabilir. Destek sayfasından Steam topluluğunu seç en altta burada belirtilmeyen bir şeyle ilgili yardıma ihtiyacım var seç yine altta Steam destek ile iletişime geç seçeneğini de. 1-2 gün içinde cevap yazarlar. Direkt Mafia'nın destek sayfasından destek talebi açarsan otomatik cevap veriliyor. Bunun yerine dediğim gibi talep oluştur.

Eğer hesabınıza farklı bir hesaptan mafia 1 için daha önceden oyun paylaşımı yapıldıysa ve siz de 2 saati tamamladıysanız paylaşımlı oyundan ilk defa satın almış olsanız bile hesabınızda daha önce alıp 2 saati tamamlamışsınız olarak algılanıyor ve iadenize engel oluyor

Birçok sebep olabilir. Genel de iade edilmediğinde mail yoluyla sebep belirtiyorlar. Örnek olarak bunu bırakayım.

1682010149796.png

Tavsiyem Mafia 1'i 90TL aldıysan. 2. ve 3. oyunu Epic'ten alman 15TL'ye düşüyordu teki.

Geri
Yukarı