Steam, oyun silip tekrar yüklediğimde eski dosyaların tekrar durması

Bruz

Kilopat
Yer
Antalya
Selamlar. Skyrim için mod yüklemiştim fakat karmaşa olduğu için silip tekrar oyunu yükledim lakin mod dosyaları hala oyun dosyasının içinde yer alıyor. Ne yapmam lazım? Oyunu fabrika ayarlarına çeviremiyor muyum Steam üzerinden?

Selamlar. Skyrim için mod yüklemiştim fakat karmaşa olduğu için silip tekrar oyunu yükledim lakin mod dosyaları hala oyun dosyasının içinde yer alıyor. Ne yapmam lazım? Oyunu fabrika ayarlarına çeviremiyor muyum Steam üzerinden?

Vortex gibi bir program ile yüklediysen oradan kaldırmayı dene modları. Ayrıca kesin çözüm ise, oyunu kaldırdıktan sonra Steam klasöründe boş da olsa oyunun dosyası durmaya devam ediyor. Mod dosyaları Steam ile alakalı olmadığı için onlar da durmaya devam eder. O yüzden o klasörü de sildikten sonra tekrar yüklersen bir sorunla karşılaşmazsın.

Oyunu Steam atölye üzerinden indirdiyseniz o modların sayfasından abonelikten çıkın. Eğer başka bir yerden indirildiyse oyun dosyalarının içine girin. Orada mods gibi bir dosya görüceksiniz. O dosyadakiler sizin indirdiğiniz modlarla uyuşuyorsa silin.

steam/steamapps/common klasörü içinde Skyrim'i bulup tamamıyla silin geri yükleyin

Yeni konular

Geri
Yukarı