Steam silip tekrar yüklemek için SteamApps yedeklemek mi gerekiyor?

itsAtaken

Kilopat
Arkadaşlar steam'imde problem var ve ne yaptıysam olmadı. Önceki konularımı görmüş olabilirsiniz.
Son olarak steam silip yüklemek istiyorum. Oyunlarımın gitmemesi için sadece SteamApps klosörünü mü yedeklemem gerekiyor ? Yani o dosyayı kopyalayıp, steam tekrar yüklenince oraya atsam, sorun yaratır mı ?

Şu anda tüm oyunları yedekliyor, aynı yerde Backups diye bir klosörde. İyide arkadaşım, ben steam'ı silmekten bahsediyorum. Zaten bu steamın içindeki her şey silinecek. Bu durumda backups'da silinmesi gerekmez mi ?

Kardeşim yedeklerken yamuk işlem yapmışsın. Steam sana nereye kaydedelim diye soruyor. Senin orada bir konum seçmen gerekiyordu. Burada konum seçmeni istiyor. Yedekleme bittiyse Backups klasörünü kendin taşıyabilirsin.

Ekran Görüntüsü (758).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben onu iptal ettim dostum. Şimdi SteamApps klosörünü kesip kopyaladım, şimdi tekrar kuruyorum, kurulunca oraya atıcam yine. İnşallah olur.

Oldu. SteamApps dosyasını kesip, başka yere yapıştırdım, steam'i tekrar kurunca, eski yerine attım, sorun yok ama hala Client Hatası alıyorum ve mağaza filan açılmıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı