Steam oyun tavsiyesi

Alpershn38

Hectopat
Merhabalar 75 TL'yi geçmeyecek bir oyun tavsiyesi verir misiniz?
Bir de FarCry 5 %75 indirime girmiş almak mantıklı mı sizce FC 5 kısa sürede biten sıkan 20-30 saatlik bir oyunmu yoksa 100-200 saat zevkle oynuyabileceğim bir oyun mu?
Not: GTA 5, PUBG, Rocket League, Pay Day 2 gibi stabil oyunlar var kütüphanemde teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:

EU4'te alabilirsin HOI4 yerine.

Hayatta kalma seviyorsanız The Long Dark'ı (50 TL) öneririm. Kanada kuzeylerinde hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Steep(33 TL) öneririm. Kar sporları hakkında. Havalı hareketler yapmayı seviyorsanız çok ideal.

Just Cause 3(45 TL) öneririm. Grappling hook ile harikalar yaratabileceğiniz, büyük patlamalarla zevk alabileceğiniz, açık hikaye modlu oyun.

5 TL daha ekleyip Watch Dogs 2 (80 TL) yi alabilirsiniz. Oyunlarda Hackerlık, yasadışı hareketler, stealth yapmayı seviyorsanız bu oyunu kesinlikle öneririm. Hayatta pişman olmazsınız. Verdiğiniz para kuruşu kuruşuna değer. Oyun normalde 270 TL.

Korku, zombi tarzı seviyorsanız Dying Light (59 TL) öneririm. Gerçekten benim oynayıp 2-3 kere bitirip sevdiğim en iyi zombi oyunu. Zombi çeşidi az ama farketmiyorsunuz bile.

Ortaçağ oyunlarını seviyorsanız Mount And Blade: Warband (30 TL) öneririm. Çeşitli DLC'leri var ve bayağı güzel.
Hayatta kalma seviyorsanız The Long Dark'ı (50 TL) öneririm. Kanada kuzeylerinde hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Steep(33 TL) öneririm. Kar sporları hakkında. Havalı hareketler yapmayı seviyorsanız çok ideal.

Just Cause 3(45 TL) öneririm. Grappling hook ile harikalar yaratabileceğiniz, büyük patlamalarla zevk alabileceğiniz, açık hikaye modlu oyun.

5 TL daha ekleyip Watch Dogs 2 (80 TL) yi alabilirsiniz. Oyunlarda Hackerlık, yasadışı hareketler, stealth yapmayı seviyorsanız bu oyunu kesinlikle öneririm. Hayatta pişman olmazsınız. Verdiğiniz para kuruşu kuruşuna değer. Oyun normalde 270 TL.

Korku, zombi tarzı seviyorsanız Dying Light (59 TL) öneririm. Gerçekten benim oynayıp 2-3 kere bitirip sevdiğim en iyi zombi oyunu. Zombi çeşidi az ama farketmiyorsunuz bile.

Ortaçağ oyunlarını seviyorsanız Mount And Blade: Warband (30 TL) öneririm. Çeşitli DLC'leri var ve bayağı güzel.
Seçemediyseniz daha da yazarım.

Seçemediyseniz daha da yazarım.
far cry 5 alınmaya değer mi?

Ben "Death Cells" demek istiyorum. Hack&slash olarak güzel oyundur. Ayrıca "Ori" serisinin oyunlarını da alabilirsin. İki oyun zaten. "Spec Ops: The Line" alabilirsin. Kendisine hayranım. Mükemmel bir oyundur kendisi. Savaş ruhunu tam anlamıyla yansıtıyor. "Witcher" serisini alabilirsin. "Hollow Knight" olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı