Steam oyun yedeği almak

Ubernoob78

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle Merhaba. Bir sorum olacak. Biliyorsunuz bilgisayarlara her an virüs bulaşabilir ve Steam'imizde bulunan oyunlar kütüphanemizde dursa da bilgisayarımızdan silinebiliyor. Peki Steam'de bulunan oyunumuzun yedeğini nasıl alabiliriz ama yine de bilgisayarımızda olacak şekilde. Bu mümkün mü? (Örneğin benim bilgisayarımda GTA 5 vardı virüs girdi ve format atmak zorunda kaldım. Şimdi bi daha mı 70 Gb inidreceğim)
Keşke oyunların yedeği alınabilse de bilgisayarda yine dursa @Recep Baltaş @MF ve diğer değerli kullanıcılar sorumu cevaplarsanız sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam kütüphaneniz silinmişse yapacak bir şey yoktur. Baştan indireceksiniz.
Onu demek istememiş hocam, bilgisayara format attığımızda oyunu kaybetmemek istediğini belirtmiş. Ve sorunun cevabı format atarken oyunun bulunduğu dosyayı biçimlendirme veya USB 3.0 girişli bir mini diskin varsa ona doldur herşeyi.

Bilgisayarında yüklü olan oyunlar için söylüyorum, kütüphaneye girip oyuna sağ tık yap, dosyaları yedekle yazıyor orada ona tıkla yüklemek istediğin depolama birimini seç,yazma boyutunu seç işlem tamam. Yanlışlık varsa kusura bakmayın ben ingilizce kullandığım için steam'i yanlış çevirmiş olabilirim türkçeye.
Library/Backup Local Files/....

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı