Steam Oyun Yedekleme Sorunu

Zekcek

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Slm arkadaşlar steam kütüphanemi yedeklicektim fakat acelem olduğundan steam dosya yedekleme yapamadım ama dosyarlı kopyala yapıştır yöntemiyle aldım. Oyuna girmek istediğimde oyunu en baştan indiriyor nasıl ayarlıcam ?

Şöyle yap, indirmeye başladığında durdur. Steam'den tamamen çık ve kopyalayıp yapıştırdığın klasörü olduğu gibi steamapps/common klasörüne kopyala. Sonra yüklemek istediğin oyuna sağ tıklayarak özellikler de. Oradan yerel dosyaları tarat. Oyununu oynayabilirsin.

Şöyle yap, indirmeye başladığında durdur. Steam'den tamamen çık ve kopyalayıp yapıştırdığın klasörü olduğu gibi steamapps/common klasörüne kopyala. Sonra yüklemek istediğin oyuna sağ tıklayarak özellikler de. Oradan yerel dosyaları tarat. Oyununu oynayabilirsin.
Malesef olmadı dediklerinizin hepsini yaptım fakat olmadı. (n)(n)

aynısını bende yaşadım bazı oyunlarda sorun çıkmıyor common klasörüne atıp direk yükle diyince buluyor ancak bazı oyunlarda sorun çıkarıyor örneğin don't starve da sorun çıkmazken xcom,cs go da sorun çıktı. Üstelik steam yedeklemede adam gibi çalışmıyor sona gelip takılı kalıyor bende.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı