Steam oyunları kasıyor

darkguffax

Femtopat
Daha fazla  
Çözüm bulun. Steam'dan indirdiğim oyunlar lobide bile o kadar kasıyor ki anlatamam. Kimse yardımcı olamadı, herkesin dediği yaptım olmuyor. Oyunlar kasıyor sadece Valorant'ı açıyor full+ Full oynuyorum. Kasma hiçbir şey yok ama mesela Dying Light açıyorum, sistemim yetiyor artıyor bile. Lobide bile çok kötü kasıyor ama arkadaşımın sistemi düşük kasmıyor. Onda ben anlamıyorum her şeyi yaptım çare yok. Ekran kartını güncelle driver güncelle falan demeyin.

konu sahibi sistem.PNG

Çözüm bulun. Steam'dan indirdiğim oyunlar lobide bile o kadar kasıyor ki anlatamam. Kimse yardımcı olamadı, herkesin dediği yaptım olmuyor. Oyunlar kasıyor sadece Valorant'ı açıyor full+ Full oynuyorum. Kasma hiçbir şey yok ama mesela Dying Light açıyorum, sistemim yetiyor artıyor bile. Lobide bile çok kötü kasıyor ama arkadaşımın sistemi düşük kasmıyor. Onda ben anlamıyorum her şeyi yaptım çare yok. Ekran kartını güncelle driver güncelle falan demeyin.

Sistemini yazar mısın?

Sisteminizi yazınız öncelikle ve Emir verme hakkınız yok elimizden geldiği kadar yardım ederiz ama çözüm bulun diyemezsiniz.

Sisteminizi yazınız öncelikle ve emir verme hakkınız yok. Elimizden geldiği kadar yardım ederiz ama çözüm bulun diyemezsiniz.

Başında lütfen yazdım. Ban yemişim. Kimseye emredecek biri değilim.

Hocam yaptığım büyülere göre arkadaşın sadece ekran kartını bulabildim oda GT 730.

Sistem özelliklerinizi yazmazsanız kimse yardımcı olamaz.

Sistemini yazar mısın?

500 GB SSD, 8 GB RAM, GT 730 ekran kartı ve 500 watt güç kaynağı.

Yeni konular

Geri
Yukarı