Steam oyunları kasma sorunu

Kadircelik

Decapat
Arkadaşlar stem oyunları kasıyor. Formattan sonra kasmaya başladı gram bile kasmayan oyunlar kasıyor. Önceden işletim sistemi Win7 Home Basic idi şimdi ise Win7 kod falann denedim yine kasıyor. Csnz de kasmıyor ama svencoop Half-Life2 falan kasıyor fener açınca anlamadım gitti Driver'larda güncel sebebi ne olabilir?

8 GB RAM
1GB Ekran kartı
i5 işlemci
Win7 Ultimate
1TB HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
''windows.old" klasörünü sildin mi? Formattan sonra Windows tüm eski dosyaları orada saklıyor işine yarayacak olan her şeyi aldıktan sonra onu sil.

Arkadaşlar stem oyunları kasıyor. Formattan sonra kasmaya başladı gram bile kasmayan oyunlar kasıyor. Önceden işletim sistemi Win7 Home Basic idi şimdi ise Win7 kod falann denedim yine kasıyor. Csnz de kasmıyor ama svencoop Half-Life2 falan kasıyor fener açınca anlamadım gitti Driver'larda güncel sebebi ne olabilir?

8 GB RAM
1GB Ekran kartı
i5 işlemci
Win7 Ultimate
1TB HDD
Formatı ne ile attınız? Windows'un kendi sıfırlama programıyla mı yoksa orjinal siteden indirip USB ile mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı