Steam Oyunların Açılmaması

4ristocrat

Hectopat
Daha fazla  
Evet şimdi başliyim. Öncelikle kullandığım PC Monster Abra A5. v12.1 Freedos. PC'yi yeni aldım 1 ay falan oldu. Win10 Home kurdum (orijinal). PC'yi updateden güncelledim. Steam kurdum ve oyunlarımı yükelemeye başladım.

1. Sorun: Çoğu oyunu açtım oynadım sıkıntı olmadan. Fakat fotolardan da ayırdığım;
Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution(Launcher açılıyor), Primal Carnage, DMC Devim May Cry oyunları açılıyor diyor steamde de çalışıyor olarak görünüyor fakat sonra oyun açılmıyor hata da vermiyor. Steam'de de çalışıyor yazısı gidiyor. Belki Görev yöneticisinde açık olarak görünüyordur dedim ama açık olarak görünmüyor.

2. Sorun: Supraball diye bir oyun indirdim. Steam'den oyunun launcher'i açılıyor fakat playe basınca ''0xc00007b'' hata kodlu hatayı veriyor ve açmıyor.

3. Sorun: Elder Scrolls Online(ESO) oyununu steam üzerinden indirdim. Tam 66 GB boyutlu. Ve oyunu indirdim launcheri açtım. Oyuna girmeye çalışırken resimdeki hatayı verdi. Ve oyun sürümü 32.11 olması gerekirken bende yüklü olan sürüm 3.2.7 ve güncellemedi. Yanlışlıkla oyunu sildim.

88.jpg 12212.jpg cc.jpg şş.jpg vv.jpg12212.jpg

Dosya Ekleri

• edfsfsdf.jpg
    edfsfsdf.jpg
    255,1 KB · Görüntüleme: 99
  • gg.jpg
    gg.jpg
    292,2 KB · Görüntüleme: 94
  • xx.jpg
    xx.jpg
    286,5 KB · Görüntüleme: 92
  • yy.jpg
    yy.jpg
    280,2 KB · Görüntüleme: 98
  • yy.jpg
    yy.jpg
    280,2 KB · Görüntüleme: 115
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı