Steam Oyunlarını Başka Bilgisayarda Oynama

enesstuncer

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Öncelikle sorunumu söyle anlatayım; Bilgisayarım bozulduğu için oyun oynayamıyordum. Bilgisayarın harddiskini söküp diğer bilgiyasara taktım ama Steam oyunlarını nasıl oynayacağımı bilmiyorum. Açıkçası harddisk üzerindeki Steam oyunlarını bilgisayarda nasıl oynarım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam kullanıcı adı ve şifrenle istediğin bilgisayardan girip oynayabilirsin. Tabi yeni pc'ye oyunları aktarman veya yeniden yüklemen gerekli.
Yalnız unutmaman gereken bir şey var. Aynı anda 2 pc'de steam açık olursa steam hesabın uyarı veya bloke alabilir.

Öncelikle mesajın için teşekkürler fakat yapmak istediğim konu, Technopat'ında kullandığı gibi Steam oyunlarımın olduğu diski bilgisayara bağlayıp oyunları oynamak istiyorum. Tekrar indirmemek için.

Oyunları önce boş bir harddiske yedekler daha sonra o harddiski oyunu oynayacağın PC ye takarsın. Sonra steam'e girip "yedekten yükle" dersin yedekteki oyun yüklenir sonra oynarsın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı