Çözüldü Steam oyunlarının açılmaması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yrn.oguzhan

Kilopat
Yer
İzmir
Dün bu sorunu yaşamaya başladım. Steam'i açıyorum oynayacağım oyuna tıklıyorum çalışıyor yazıyor ardından hemen eşitleniyor yazıyor ve kapanıyor. Dosyaları doğruladım, oyunu silip tekrar yükledim yine olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum. TeamViewer veya Alpemix'den ID ve şifremi verebilirim çözüm için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun büyük ihtimalle bilgisayardan kaynaklı.
Windows Update'den güncelleştirmeleri alın.
Ekran kartı sürücülerinizi güncelleyin.

Aynı sorun benimde başıma gelmişti. CS:GO'yu açtğımda steamden oyunda oldugum görülmesine ragmen oyun açılmıyordu.Windows güncelleştirmelerini,ekran kartını güncelleştirmelerini yapın. Daha sonra sisteminizi virüs taramasından geçirin(Malwarebytes öneririm),büyük ihtimalle sorun çözülecektir.

Windows 7'yi Microsoft bile desteklemiyor.
Windows 10 format atıp en güncel Windowsu kullanmanızı şiddetle öneririm.
Windows 10'u Ä°ndirin
UEFI Windows 10 Kurulum USB'si Hazırlama - Technopat
Bilgisayarım Windows 10 kaldırmıyor. Ayrıca benim sorunum o değil. 2 gün önce oynadığım oyunu şimdi oynayamıyorum...

Dün bu sorunu yaşamaya başladım. Steam'i açıyorum oynayacağım oyuna tıklıyorum çalışıyor yazıyor ardından hemen eşitleniyor yazıyor ve kapanıyor. Dosyaları doğruladım, oyunu silip tekrar yükledim yine olmadı. Yardımlarınızı bekliyorum. TeamViewer veya Alpemix'den ID ve şifremi verebilirim çözüm için.
Yardımlarınız için teşekkür ederim (!) Sorunum çözüldü...

Bilgisayarım Windows 10 kaldırmıyor. Ayrıca benim sorunum o değil. 2 gün önce oynadığım oyunu şimdi oynayamıyorum...

Yardımlarınız için teşekkür ederim (!) Sorunum çözüldü...
Sorununun nasıl çözüldüğünü belirtirsen. Bu sorunu yaşayanlar yeni konu açmak yerine bu konu üzerinden yaşadıkları bu soruna çözüm bulacaklardır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı