Steam oyunu 2 saat olmadığı halde 2 saat gösteriyor

0Emirhan

Hectopat
Oyunu 2 saat olmadan iade etmek istedim ama 94 dakika oynamama rağmen iade kısmında 2 saat olarak gösteriyor. Bu şekilde iade talebim kabul edilir mi acaba?

Foto-1.PNG

Foto-2.PNG

Steam'in iade politikasına göre oyunun oynanma saati 2 saati aşmamalı ve ürünün alınma zamanı da 14 günü geçmemeli. Oynanma saati 2 saati aşan oyunlarda ve alınma zamanı 14 günü geçen oyunlarda iade aldıkları da oluyor. Almıyorlar diye bir kural yok, bazı yerlerde aldıklarını okumuştum da sen oyunu alalı bir seneyi geçmiş kardeşim :D Seninkini almazlar.

Steam'in iade politikasına göre oyunun oynanma saati 2 saati aşmamalı ve ürünün alınma zamanı da 14 günü geçmemeli. Oynanma saati 2 saati aşan oyunlarda ve alınma zamanı 14 günü geçen oyunlarda iade aldıkları da oluyor. Almıyorlar diye bir kural yok, bazı yerlerde aldıklarını okumuştum da sen oyunu alalı bir seneyi geçmiş kardeşim :D Seninkini almazlar.

Yukarda yazmıştım 2. kez alıyorum sıkıntı olmadı talebi kabul ettiler ayrıca galiba 2 saat yazan yerde saati yuvarlıyolar öğrenmiş oldum 😁

Yeni konular

Geri
Yukarı