Çözüldü Steam oyunu görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Blackfox07

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Merhabalar,
Ben yeni sisteme geçtim ama yüklenmesi uzun sürecek oyunları bir taşınabilir HDD'ye attım.
Oradan da Steam'in oyun dosyasının içine attım ama Steam oyunu görmüyor.
Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
Hocam yukle'ye basin ama yukleme yeri olarak oyunun mevcut klasorunu secin. 5 dakika icinde oyunlar dogrulanip hazir hale gelecektir. Ben format sonrasi oyunlarimi boyle tanitiyordum Steam'e. :D
Steam in uygulamasını aç. Sol üstte Steam yazar ona tıkla. Açılan pencereden ayarlara tıkla. Oradan indirmelere tıkla. Karşına "Kütüphane Klasörleri" diye bir seçenek çıkacak. Ona tıkla. Açılan pencereden oyunları attığın Steam kütüphanesine sağ tıklayıp "Kütüphane Klasörünü Onar" a tıkla.

Hocam Steam üzerinden sol üstteki menüden Yedekle ve geri yükle'ye basın. Oradan yedekten geri yükle deyip oyunu seçmeniz gerekiyor. Belki oyunlar gözükmeyebilir direk dosyaları attıysanız. Yedekle ve geri yükle kısmından yedeklemeniz gerekiyordu.
Maalesef hala görmüyor.
P00925-205801.jpg

Hocam yukle'ye basin ama yukleme yeri olarak oyunun mevcut klasorunu secin. 5 dakika icinde oyunlar dogrulanip hazir hale gelecektir. Ben format sonrasi oyunlarimi boyle tanitiyordum Steam'e. :D

Çözüm
Tamam sağol, tekrar denedim bu sefer oldu.
Çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı