Steam oyunu hediye eden kişi banlanırsa ne olur?

Supangela

Kilopat
Arkadaşım bana bir oyun hediye etti, o gelecek zamanda hesabında VAC veya normal ban yerse benim hesabım da dolaylı olarak ban yer mi?

Artı -1 Eksi
VAC ban yemezsin benim eski hesabı satmıştım ondan orjinal hesabıma baya oyun gönderdiğim oldu. Sattığım kişi vac ban yedi oyunlar halen kütüphanede duruyor ve profilimde ondan kaynaklı bir uyarı mevcut değil.

Artı -1 Eksi
Kalıcı Yasaklar ve Hediye Kısıtlamaları

VAC ve Oyun Yasaklarının etkin olduğu oyunlar, kendi hesabınız için veya hemen hediye edilmek için satın alınabilir. Ancak artık bu oyunlar, daha sonra takas edilmek üzere envanterinizde saklanamazlar. Eğer bir oyunu bir kullanıcıya hediye eder ve bu kullanıcı da VAC yasaklaması alırsa, bu oyunu tekrar bu kullanıcıya hediye edemeyeceksiniz.

Yalnız Türkçe açıklaması çoğu zaman olduğu gibi eksik olmuş.

Oyunun hediye edildiği hesap aynı oyunu kimseye hediye edemiyor artık.

“If an account has directly gifted a game to other players who have been VAC or permanently Game Banned, then that account will lose the ability to gift that game.”

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı