Steam oyunu iade kabul olur mu?

Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
İninal'de 8 TL kalmıştı, kampanya vardı. Ne alırsan yarısını İninal ödüyordu. Steam'e atmak için 8 TL'lik bir oyun aldım, 4 kaldı. 4 TL'lık bir oyun aldım, 2 kaldı. Ona da bir oyun aldım, 1 TL kaldı. Onu da artık Trendyol cüzdana atarım. Maksat İninal bizi sömürüyor, biz de onu sömürelim. 3 oyun aldım arkadaşlar. Hepsini iade ettim. İadem kabul olur mu?

İninal'de 8 TL kalmıştı, kampanya vardı. Ne alırsan yarısını ininal ödüyordu. Steam'e atmak için 8 TL'lik bir oyun aldım, 4 kaldı. 4 TL'lık bir oyun aldım, 2 kaldı. Ona da bir oyun aldım, 1 TL kaldı. Onu da artık Trendyol cüzdana atarım. Maksat ininal bizi sömürüyor, biz de onu sömürelim. 3 oyun aldım arkadaşlar. Hepsini iade ettim. İadem kabul olur mu?

Olur.

İninal'de 8 TL kalmıştı, kampanya vardı. Ne alırsan yarısını ininal ödüyordu. Steam'e atmak için 8 TL'lik bir oyun aldım, 4 kaldı. 4 TL'lık bir oyun aldım, 2 kaldı. Ona da bir oyun aldım, 1 TL kaldı. Onu da artık Trendyol cüzdana atarım. Maksat ininal bizi sömürüyor, biz de onu sömürelim. 3 oyun aldım arkadaşlar. Hepsini iade ettim. İadem kabul olur mu?

Sen nasıl bir kralsın. İninal'i sömürmek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kabul olur.

DfK2J89WkAIK5JH.jpg

Hala devam ediyor mu yarısını ödeme az önce baktım ininalda yok.

Geri
Yukarı