Steam Oyunu Kütüphanede Gözükmüyor

IbrahimKY

Hectopat
Daha fazla  
Dün Steam üzerinden Steep'i indirmiştim. Oyun yüklendiğinde bilgisayarı yeniden başlattım. Steam'a girdim. Yüklü görünmüyordu. Steam dosyalarından Steep'e baktım ve yüklü görünüyordu. Steam'a girdim. "Yükle" ye bastım. Yeniden yüklüyordu. Bu sorun en son yaptığım 1903 güncelemesinden sonra oldu. Nasıl çözebilirim?

2019-08-20_LI (2).jpg

Yükleye bastıktan sonra biraz bekle. Dosyaları doğrulayıp birkaç dakika içinde yüklenmiş olarak gözükecektir. Fakat yükle deyince en baştan indirmeye başlarsa bilemem.

Yükleye bastıktan sonra biraz bekle. Dosyaları doğrulayıp birkaç dakika içinde yüklenmiş olarak gözükecektir. Fakat yükle deyince en baştan indirmeye başlarsa bilemem.
Hayır öyle yapmıyor. Ayrı bir Steep yüklüyor.
Dosya konumundan çalıştırmayı denedin mi ? Steep yazan olması lazım.
Dosya konumundan çalıştırınca Steam açılıyor, yükleme ekranı açılıyor.

Steam common klasöründen Steep klasörünü kes, masaüstüne yapıştır. Sonra Steam'den oyunu yüklemeye başla. Birkaç dakika yüklensin sonra indirmeyi durdurup Steam'dan çıkış yap. Sonra yüklü oyunlar klasöründe Steep'i bul ve masaüstündeki Steep dosyalarını içeri at. Steam'e yeniden gir ve indirmeye başla. Belki düzelir.

Steam common klasöründen Steep klasörünü kes, masaüstüne yapıştır. Sonra Steam'den oyunu yüklemeye başla. Birkaç dakika yüklensin sonra indirmeyi durdurup Steam'dan çıkış yap. Sonra yüklü oyunlar klasöründe Steep'i bul ve masaüstündeki Steep dosyalarını içeri at. Steam'e yeniden gir ve indirmeye başla. Belki düzelir.
Deneyeceğim.
Maalesef işe yaramadı. Başka bir çözüm yolun var mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı