Steam oyunun fiyatı sepette düşmemesi

Maalesef bir tuhaflık söz konusu değil. Steam bugün itibari ile 1.8₺ olan sabitlenmiş kuru 10₺'ye çıkarttı.

Ama oyun yayımcıları istediği fiyatı belirleyebiliyormuş. Valve inşallah CS: Source'yi indirir fiyatını. Arkadaşım alacaktı alamadan fiyatı arttı. :(

Dying Light 2'nin kendisi indirime girmemiş. Dying Light 1 Enhanced Edition ve Dying Light 2'nin birlikte bulunduğu Cadılar Bayramı paketi indirime girmiş. Yani sizin 204 TL olarak gördüğünüz şey oyun değil paket.
Ekran görüntüsü 2022-10-25 222419.jpg

Aramada indirimde gözüküyor ama?

Ama oyun yayımcıları istediği fiyatı belirleyebiliyormuş. Valve inşallah CS: Source'yi indirir fiyatını. Arkadaşım alacaktı alamadan fiyatı arttı. :(
Bir yerde gözüme çarptı bugün neresi hatırlamıyorum fakat bir makalede Valve'nin biz oyunlara zam yapmayacağız diye açıklama yaptığını görmüştüm ki muhtemelen yalan haber çünkü kur 10₺ olduktan sonra ilk önce valve zam yaptı.

Eki Görüntüle 1553888

Aramada indirimde gözüküyor ama?
Steam bu yanıltmayı hep yapıyor. Oyunun dahil olduğu bir paket indirime girdiyse arama da oyunda indirime girmiş gibi gösteriyor. Hatta hem oyun hem de oyunun dahil olduğu bir paket indirime girerse ve paket daha ucuz ise direkt paketin fiyatını gösteriyor yine.

Bir yerde gözüme çarptı bugün neresi hatırlamıyorum fakat bir makalede Valve'nin biz oyunlara zam yapmayacağız diye açıklama yaptığını görmüştüm ki muhtemelen yalan haber çünkü kur 10₺ olduktan sonra ilk önce valve zam yaptı.
Steam'in sahibi Valve olduğu için kur güncellemesi yaptıktan sonra ilk onların oyununun zamlanması normal değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı