Steam Papara'dan iki kere para çekti ve oyun gelmedi

"Senin için buna bir bakayım.

Kayıtlarımız, ilk satın alma girişimleriniz için kart bilgilerinizin reddedildiğini gösteriyor).

Bir hediye kartından ödeme kabul edebilmemiz için, fatura bilgilerinizi kartı veren kuruluşa (genellikle web sitesi aracılığıyla) kaydetmeniz gerekebilir.

NOT: İşlem sistemimizde başarısız olmasına rağmen, kartınızı veren kuruluş satın alma işlemine izin vermiş ve paraya geçici olarak bloke koymuş olabilir. Bu satın alma için bankanızdan veya kartınızı veren kuruluştan para kabul etmeyeceğiz. Hesabınızı uzlaştırdıklarında ve bu işlem için para toplamadığımızı gördükten sonra, kartı veren bankaya bağlı olarak 30 güne kadar sürebilen kilitli fonlar serbest bırakılmalıdır.

Başka sorularınız varsa, lütfen bankanızla veya kartınızı veren kuruluşla iletişime geçin. Birçok hediye kartında, iletişim bilgileri kartın arkasında bulunabilir."

Gelen mesaj bu, aklımı karıştıran şey kartıma gift card demişler ama black cardla aldım. Şimdi ne yapabilirim?

Keşke Türk destek ekibi olsa. Bu bozuk Türkçeli paragraftan anladığıma göre Steam ödeme almamış. O zaman yapabileceğiniz tek şey Papara'nın desteği ile iletişime geçmek olacaktır.

Papara Müşteri Hizmetleri iletişim bilgilerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Keşke Türk destek ekibi olsa. Bu bozuk Türkçeli paragraftan anladığıma göre Steam ödeme almamış. O zaman yapabileceğiniz tek şey Papara'nın desteği ile iletişime geçmek olacaktır.

Papara Müşteri Hizmetleri iletişim bilgilerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Onlara da ulaştım onlarda topu Steam'e attı.

İlginç. Steam desteğe yanıt olarak gift kart değil debit kart kullandığınızı, bankanın Steam'le iletişime geçilmesi gerektiğini söylediğini vs. söyleyin. Belki bir gelişme katedebiliriz.
Söyledim, bekliyorum.

"Merhaba,

Bu gibi durumlarda, bankalar genellikle hesap bilgilerini güncelleyene ve satın alma işleminin başarısız olduğunu doğrulayana kadar fonları geçici olarak bloke eder. Bu fonların size geri verilmesi, bankaya ve süreçlerine bağlı olarak 30 gün kadar sürebilir.

Steam Destek yalnızca işlemin başarısız olduğunu onaylayabilir - bankanın işlemlerini hızlandıramayız.

Ödeme 30 gün sonra banka hesabınızdan kaybolmadıysa, lütfen bankanızla çalışmaya devam edin ve bankanızdan parayı serbest bırakmalarını isteyin.

Steam'in bu satın alma için sizden ücret almadığını doğrulamak için onlara konuşmamızı gösterebilirsiniz."

Cevap bu, Papara'yı aramaktan başka çare kalmadı.

Son düzenleme:
Söyledim, bekliyorum.

"Merhaba,

Bu gibi durumlarda, bankalar genellikle hesap bilgilerini güncelleyene ve satın alma işleminin başarısız olduğunu doğrulayana kadar fonları geçici olarak bloke eder. Bu fonların size geri verilmesi, bankaya ve süreçlerine bağlı olarak 30 gün kadar sürebilir.

Steam Destek yalnızca işlemin başarısız olduğunu onaylayabilir - bankanın işlemlerini hızlandıramayız.

Ödeme 30 gün sonra banka hesabınızdan kaybolmadıysa, lütfen bankanızla çalışmaya devam edin ve bankanızdan parayı serbest bırakmalarını isteyin.

Steam'in bu satın alma için sizden ücret almadığını doğrulamak için onlara konuşmamızı gösterebilirsiniz."

Cevap bu, Papara'yı aramaktan başka çare kalmadı.
Öyle gözüküyor. Steam Desteğin anlattıklarını anlatın. Para kuş olup uçmadığına göre yardımcı olmak zorundalar.

Öyle gözüküyor. Steam Desteğin anlattıklarını anlatın. Para kuş olup uçmadığına göre yardımcı olmak zorundalar.
Bu gün ATM'ye gittim, Akbank, İş Bankası ve Garantiyi denedim. Çip hatası verdi, büyük olasılıkla o fazladan çekme de ondan dolayı oldu. Çip hatasında napabilirim? Nedir?

Geri
Yukarı